Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pondělí 14. října 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Radka Fišarová, Anna Lukášková & Litera

14.10.2019 - Radka Fišarová, Anna Lukášková & Litera - Benefiční...

Počasí

14.10.2019 - Pondělí

Teplota: 19 / 12 - Oblačno

15.10.2019 - Úterý

Teplota: 21 / 14 - PoloJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Výzva: Hledá se Miroslav Krobot

28. září 2016 - 09:07

Zpět na seznam článků

Na fotkách z mládí

Výzva: Hledá se Miroslav Krobot

Miroslav Krobot - foto ČTK: Martin Štěrba zdroj: z.k.

V souvislosti s přípravou slavnostního večera, kdy v kině Retro převezme herec, režisér a novopečený čestný občan Zábřeha Miroslav Krobot symbolický klíč od městských bran, vyhlašuje zábřežský kulturák sbírku starších i nových fotografií, na kterých je Miroslav Krobot zachycen. „Chystáme pro něj i diváky příjemné setkání v sále kina a rádi bychom tento večer zpestřili vzpomínkami na chvíle, které prožil v našem kraji. Zábřeh byl jeho mládím s divadlem, muzikou i sportem a sehrál nemalou roli i v jeho dalším profesním a životním směřování. Věříme, že mezi jeho spolužáky a přáteli se najdou fotografie, které ho ukáží třeba i v trochu neobvyklém světle. Cenné mohou být i poznámky nebo příběh, který se k fotografii váže,“ vysvětlil Zdeněk David.

„Pokud nějakou fotografii s Miroslavem Krobotem vlastníte a rádi ji poskytnete, zašlete ji naskenovanou nejpozději do konce října na adresu david@kulturak.info, nebo osobně přineste do informačního centra v zábřežském kulturním domě,“ vyzval David, „zapůjčené fotografie naskenujeme a obratem vrátíme.“

Desítka z těch, kteří poskytnou své fotografie, získá jako poděkování vstup na slavnostní večer, plánovaný na čtvrtek 10. listopadu, zdarma.

Autor: red., z.k.

Fotogalerie

Miroslav Krobot - foto ČTK: Martin Štěrba          zdroj: z.k.

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.