Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Středa 26. června 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Krajské zastupitelstvo ocenilo ženy pracující v sociálních službách

25.06.2019 - Krajské zastupitelstvo ocenilo ženy pracující v...

Počasí

26.06.2019 - Středa

Teplota: 33 / 20 - SkoroJasno

27.06.2019 - Čtvrtek

Teplota: 28 / 17 - SkoroJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Z Jeseníků se Horská výzva přesouvá do Krkonoš

12. června 2015 - 11:21

Zpět na seznam článků

Startuje druhý závod seriálu Rock Point

Z Jeseníků se Horská výzva přesouvá do Krkonoš

RP - Horská výzva - Krkonoše foto: archiv Patrika Pátka

A je to tu! Dnes pět minut před půlnocí a následně zítra dopoledne odstartuje druhý závod seriálu Rock Point – Horská výzva.

Běžci se tentokrát schází v Krkonoších, kde se stále v Peci pod Sněžkou zájemci k horskému běhu a trekingu dvojic mohou přihlásit. „Ti, kteří nestihli dokončit registraci on-line a dopředu se přihlásit určitě nemusí zoufat. Stále je možné registrovat se na místě v den závodu. Do Krkonoš jsme připravili také několik motivujících novinek. V rámci tohoto závodu je v ceně startovného výběr až z deseti jídel v cíli, nově jsme angažovali také dalšího fotografa pouze do cíle, který udělá každé dvojici cílové foto při doběhu a nově také v případě zájmu u nové finisherské plachty, která bude za cílem a bude nést popis závodu a před níž se může každý nechat takto po doběhu vyfotit na památku do alba,“ podotkl ředitel závodu Pavel Zitta.

ilustrační snímek zdroj foto: archiv Patrika Pátka

Na běžce čekají klasické tři délky tras Long (69 km), Half (33 km) a Short (16 km) a vypsaný je i nesoutěžní benefiční Pochod s Mixitkou na čtrnáct kilometrů. Na každé trati jsou dvojice rozděleny do kategorií – muži, ženy, mix a dogtreking mužů a žen.

ilustrační snímek zdroj foto: archiv Patrika Pátka

Stejně jako předchozí závod v Jeseníkách bude pomáhat i v Krkonoších. „V rámci každého závodu vytipujeme jednoho človíčka, který je nějakým způsobem pohybově postižený a kterému věnujeme padesát procent ze startovného vybraného v rámci nesoutěžního Pochodu s Mixitkou, který se letos koná v rámci každého závodu,“ sdělil Pavel Zitta s tím, aktivní účastníci v Krkonoších tentokrát pomohou malému Kubíkovi Peckovi z nedalekého Libštátu.

Autor: red., P. Pátek

Fotogalerie

RP - Horská výzva - Krkonoše      foto: archiv Patrika Pátka

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.