Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pondělí 25. května 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Řidiče při cestě z Bludova do Šumperka přemohla únava

25.05.2020 - Řidiče při cestě z Bludova do Šumperka přemohla únava...

Počasí

25.05.2020 - Pondělí

Teplota: 13 / 8 - Přeháňky-Déšť

26.05.2020 - Úterý

Teplota: 15 / 8 - obcasny-Déšť

Zde je místo pro Vaši reklamu

Zábřeh čeká exploze lákavých akcí

29. srpna 2016 - 07:35

Zpět na seznam článků

Vlajkovou lodí je již tradičně cyklus divadelních představení

Zábřeh čeká exploze lákavých akcí

Aneta Langerová foto: Olga Špátová - zdroj: z.k.

Množství mimořádně kvalitních a zajímavých pořadů připravil pro své příznivce zábřežský kulturní dům na období podzimních měsíců. Do Zábřeha zavítají jak ikony uměleckého světa, tak i superobjevy poslední doby, jakým je například popová skupina Slza, která v sále kulturáku vystoupí 25. listopadu.

Cyklus divadelních představení nabídne v září komedii Mandarínková izba Bratislavského hudebního divadla v hlavní roli s Marošem Kramárem, v říjnu další komediální titul Začínáme končit, kterému vévodí výkony jedné z nejoblíbenějších hereckých dvojic současnosti, Barbory Hrzánové a Radka Holuba, a 11. listopadu mistrovský kousek Ucpanej systém nabízející excelentní herecké výkony Ivana Trojana, Miroslava Krobota, Jaroslava Plesla, Hynka Čermáka, Kláry Melíškové a dalších herců Dejvického divadla.Marta Kubišová zdroj foto: z.k.

Rovněž blok koncertních pořadů má v Zábřehu co nabídnout. Poté, co sezonu odstartuje multižánrový open air hudební festival Flám Fest s Neckářem, Polákovou či Monkey Business Informovali jsme ZDE, dorazí do kulturáku kapely Nebe, Mirai, Slza, Turbo a slovenští Fragile, se svým posledním recitálem přijede Marta Kubišová a tradičním vánočním koncertem potěší své příznivce Václav Hybš s orchestrem a hosty. Jedním z vrcholů sezony bude jistě i koncert zpěvačky Anety Langerové, který se uskuteční 1. prosince.

Slza zdroj foto: z.k.

V Zábřehu se daří rovněž zábavným pořadům, a tak sem v září dorazí se svou one man show herecká legenda Miroslav Donutil, o pár týdnů později farář Zbigniew Czendlik, který v kině uvede novou knihu s názvem Postel, hospoda, kostel, a koncem listopadu se svou talk show i Karel Šíp.

Miroslav Donutil zdroj foto: z.k.

Cyklus tradičních cestovatelských diashow završí 9. prosince Jiří Kolbaba. „Na podzim bude také pokračovat cyklus klasické hudby Bravo nebo cyklus tanečních odpolední s kapelami známými z televize Šlágr. Například v listopadu to bude taneční odpoledne se slovenskou skupinou Black Band. Na své si přijdou také příznivci moravské dechovky,“ doplnil šéf Zábřežské kulturní Zdeněk David.

Vstupenky na všechny uvedené pořady kulturního domu již nyní nabízejí prodejní místa Zábřežské kulturní.

Fotogalerie

Aneta Langerová           foto: Olga Špátová - zdroj: z.k.

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.