Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Sobota 23. října 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Žákyně sedmé třídy zachránila život mladšímu kamarádovi

22.10.2021 - Žákyně sedmé třídy zachránila život mladšímu...

Počasí

23.10.2021 - Sobota

Teplota: 9 / 4 - Oblačno

24.10.2021 - Neděle

Teplota: 10 / 0 - SkoroJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Zábřeh čekají tři dny nabité jazzovými a swingovými melodiemi

21. září 2021 - 09:49

Zpět na seznam článků

Jazz in Hall 2021

Zábřeh čekají tři dny nabité jazzovými a swingovými melodiemi

ilustrační snímek zdroj foto: archiv

17. ročník jazzově laděného festivalu Jazz in Hall pokračuje ve své rozšířené třídenní podobě a na druhý říjnový týden chystá, na nevšedních místech Zábřeha, zajímavé hudební hosty.

Jazz in Hall startuje ve čtvrtek – 7. října - filmem o hudbě v ulicích amerického města New Orleans. Od osmé hodiny večerní se bude v kině Retro promítat dokumentární film New Orleans: Město hudby.

Páteční večer - 8. října - proběhne v příjemném prostředí Klubu ve Zdi, kde od sedmé večerní vystoupí kapely Fresh Minute a Silence & Joy. Po nich budou mít možnost místní i přespolní muzikanti ukázat svůj talent a lásku k hudbě a improvizaci během plánované JAM session. Zapojit se může každý, kdo přijde s hudebním nástrojem.

pozvánka

Vrcholem akce je ovšem hvězdný sobotní večer - 9. října - tradičně v originálním prostředí zábřežské tenisové haly. Od devatenácté hodiny se na podiu vystřídá čtveřice hudebních hostů. Jako první vystoupí domácí Moravia Big Band, se kterým si letos přijede zazpívat Tomáš Savka. Nejslavnější hity 60. let připomene Golden Big Band Prague. V rytmu šansonu a swingu bude následovat kapela La Boujeau. Závěr večera rozproudí funky v podání kapely Top Dream Company.

Čas mezi jednotlivými koncertními bloky posluchačům zpříjemní hudba venkovní scény, kde bude – stejně jako v minulých letech - možné zakoupit něco dobrého na zahřátí a k jídlu.

Vstupenky na jednotlivé dny jsou v předprodeji v zábřežském Infocentru nebo na webu festivalu.

Autor: red., P. Kucinová

Fotogalerie

ilustrační snímek               zdroj foto: archiv

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.