Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Středa 14. dubna 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Vrcholí revitalizace parku Knížecí sady Zábřeh

13.04.2021 - Vrcholí revitalizace parku Knížecí sady Zábřeh -...

Počasí

14.04.2021 - Středa

Teplota: 6 / 2 - Sníh

15.04.2021 - Čtvrtek

Teplota: 5 / 1 - Sníh

Zde je místo pro Vaši reklamu

Zábřeh nabídne abonentky na divadelní sezonu 2015

23. října 2014 - 11:24

Zpět na seznam článků

Těšit se můžete na divadelní delikatesy

Zábřeh nabídne abonentky na divadelní sezonu 2015

ilustrační snímek zdroj foto:z.k.

Zábřežská kulturní v neděli 2. listopadu od 17 hodin zahájí prodej abonentek na divadelní sezonu 2015. Tedy před představením Kutloch aneb I muži mají své dny. Více ZDE

Zatímco místo v sále si lze zarezervovat po internetu, abonentky bude nutno zakoupit v zábřežském infocentru, a to do 23. ledna 2015, kdy budou zbylá místa uvolněna do dalšího prodeje. „Výhodou předplatného bude nejen nižší cena vstupenky na jednotlivá představení, ale i právo zablokovat si stálé místo v hledišti, které bude pro abonenta vyhrazeno na všech divadelních představeních, jež jsou součástí abonmá. Předplatitel získá navíc, jako mimořádný bonus, možnost zdarma navštívit libovolné představení zábřežské části přehlídky O Václava 2014, v tomto případě si však musí se zakoupením abonmá pospíšit do pátku 7. listopadu. Abonentka je navíc přenosná, takže ji lze využít i jako zajímavý dárek pro svoje blízké,“ uvedl Zdeněk David ze Zábřežské kulturní.

V únoru zavítá do Zábřehu Jana Krausová spolu s Karlem Rodenem s titulem Sex pro pokročilé, v dubnu geniální představitelka hlavní hrdinky Barbora Hrzánová a další herci příbramského divadla s populárním představením Hrdý Budžes, zachycujícím příběhy žákyně Helenky Součkové trpící hloubavostí, nadváhou a potažmo i nastupující husákovskou normalizací. Květen přinese one women show herecké hvězdy Simony Stašové v monodramatu Shirley Valentine.

Deštivé dny zdroj foto:zk

Podzimní sezonu zahájí kulturní dům kriminálním příběhem Deštivé dny s Richardem Krajčem a Davidem Švehlíkem. V říjnu se mohou diváci těšit na inscenaci Cry baby cry, v níž se pět žen v dnes populárním kurzu life coachingu pokusí pod vedením kouče Michala Dlouhého zjistit, jak by měly změnit svůj život.

Divadelní sezonu uzavře v listopadu představení kladenského divadla Miláček v titulní roli se zábřežským rodákem Miloslavem Königem, který byl v loňském roce za ztvárnění postavy Georgese Duroye nominován na Cenu Thálie. „Věříme, že chystané inscenace zaujmou příznivce kvalitního divadla natolik, že se se všemi současnými abonenty budeme setkávat i nadále v tak hojném počtu, jako tomu bylo dosud, a zároveň přilákáme do kulturního domu i nové zájemce,“ slibuje si od divadelního předplatného Zdeněk David.

Cena vstupenky na jednotlivá představení bude o 50 korun nižší než běžná cena vstupenky, předplatitel tak ušetří celkem 300 korun.

Autor: red.,zk

Fotogalerie

ilustrační snímek               zdroj foto:z.k.

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Policie hodnotí první týden opatření

Policie hodnotí první týden opatření

Fotek: 43
Přidáno: 08.03.2021

Jeseníky

Jeseníky

Fotek: 28
Přidáno: 06.01.2021

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.