Zábřeh se těší na Hofmanna a Blažka, dorazí také Vandráci
23. října 2019 - 06:28
Do zábřežského kulturáku

Chvála báznovství Hofmann a Blažek zdroj foto: z.k.
Představení Chvála bláznovství v hlavních rolích s Martinem Hoffmanem a Filipem Blažkem vyprodalo kulturní dům v Zábřehu. Podle pořadatelů zbývá pár volných míst a sál tak bude nabitý do posledního místa.
Divadelní kus, připravený na středu 30. října, divákovi zprostředkovává příběh dvou přátel z psychiatrické kliniky, kteří se společně rozhodnou čelit nové výzvě – svobodnému životu mimo ústav, a to ve vlastním bytě. „Navzdory vážnosti tématu je divák humornou a velmi odlehčenou formou konfrontován s nástrahami, které Ellinga a Kjella Bjarna na této komplikované cestě za normálním životem potkávají,“ okomentoval příběh z pera norského autora Alexe Hellsteniuse produkční Vratislav Jarmar.
Cestopisný večer s Vandráky Pavlem Liškou a Honzou Révaiem, kteří na své přednášce představí i to, co se nevešlo do jejich oblíbeného pořadu na Prima COOL, připravil zábřežský kulturní dům na čtvrtek 31. října.
Oba herci se spolu s kameramanem Hynkem Bernardem vybavili kamerami, foťáky a dronem a tři měsíce vandrovali na motorkách po Střední Americe. Chtěli poznat místní kulturu, dotknout se historie indiánských legend, zažít nečekané. To, jak se jim to podařilo, budou moci posoudit návštěvníci dvouhodinové stand up show. „Prostor dáme i divákům na dotazy a všem, kdo budou mít zájem, se podepíšeme a společně se i vyfotíme,“ vzkazují Liška s Révaiem.
Jejich pořad začne v devatenáct hodin, v nabídce jsou poslední volné vstupenky.
Autor: red., z.k., zdroj foto:z.k.
Fotogalerie
Další články z rubriky
Podmínky užití |
Prohlášení o přístupnosti |
Reklama |
Kontakty |
Nastavení souborů Cookies
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.