Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Čtvrtek 16. srpna 2018 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Šumpersko v období první republiky (1918–1938)

16.08.2018 - Šumpersko v období první republiky (1918–1938) -...

Počasí

Jasno

16.08.2018 - Čtvrtek

Teplota: 28 / 14 - Jasno

Jasno

17.08.2018 - Pátek

Teplota: 30 / 15 - Jasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Zábřeh v říjnu navštíví populární Partička

12. září 2014 - 00:10

Zpět na seznam článků

Které další hvězdy město na podzim přivítá?

Zábřeh v říjnu navštíví populární Partička

pozvánka Zábřeh zdroj:z.k.

Plejáda hvězd navštíví na podzim zábřežský kulturní dům. Série mimořádných koncertů a akcí, na nichž se představí například první dáma českého písničkářství Radůza, lídr skupiny Kabát Pepa Vojtek, legenda hudební scény Václav Neckář nebo cestovatel Jirka Kolbaba, odstartuje 14. září divadelním představením Hlava v písku, které nabídne především skvělé herecké výkony Jana Potměšila a Ivany Chýlkové - informovali jsme ZDE

Diváci se mohou také těšit na další skvělý kus – černou komedii Kutloch s Bobem Kleplem, Filipem Blažkem, Kryštofem Hádkem a Michalem Slaným. Divadelní sezonu pak v Zábřehu uzavře 3. prosince titul královéhradeckého Klicperova divadla Koule v hlavní roli s Pavlou Tomicovou. 

Hitem říjnového programu bude nepochybně improvizační show pánů Michala Suchánka, Richarda Genzera, Igora Chmely a Ondřeje Sokola v pořadu Partička. „Zájem o tento titul byl natolik velký, že jsme v těchto dnech zahájili prodej vstupenek na odpolední představení, které začne o půl šesté," informoval ředitel kulturního domu.

Listopad nabídne zajímavé generační setkání: o státním svátku 17. listopadu koncert zpěváka a populárního herce Ondřeje Brzobohatého s doprovodnou kapelou a o čtyři dny později koncertní vystoupení legendy Václava Neckáře v doprovodu neméně legendární kapely Bacily.

Ondřej Brzobohatý zdroj:zk

Prosincová nabídka bude ve znamení tradičního vánočního koncertu Orchestru Václava Hybše, tentokrát s královnou české country Věrou Martinovou, dvojkoncertu metalových kapel Arakain a Dymytry a vánočního koncertu místního orchestru Moravia Big Band. „Letošního hosta zábřežského bandu zveřejníme až v průběhu podzimu. Rozhodně však zůstáváme věrni vysoko nastavené laťce tohoto předvánočního pořadu, a naši návštěvníci tak budou určitě mile překvapeni,“ naznačil David.

Autor: red.,z.k.

Fotogalerie

pozvánka Zábřeh              zdroj:z.k.

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Polský solný důl Wieliczka I.

Polský solný důl Wieliczka I.

Fotek: 42
Přidáno: 13.08.2018

Polský solný důl Wieliczka II.

Polský solný důl Wieliczka II.

Fotek: 37
Přidáno: 13.08.2018

Krakov I.

Krakov I.

Fotek: 74
Přidáno: 11.08.2018

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.