Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Čtvrtek 21. listopadu 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

„Řemeslníci“ obrali seniora na Jesenicku o téměř osmdesát tisíc korun

21.11.2019 - „Řemeslníci“ obrali seniora na Jesenicku o téměř...

Počasí

21.11.2019 - Čtvrtek

Teplota: 10 / 7 - obcasny-Déšť

22.11.2019 - Pátek

Teplota: 10 / 8 - Zataženo

Zde je místo pro Vaši reklamu

Zábřeh vyhlásil soutěž o nejhezčí venkovní vánoční výzdobu

13. prosince 2018 - 09:54

Zpět na seznam článků

Soutěž probíhá do 31. prosince

Zábřeh vyhlásil soutěž o nejhezčí venkovní vánoční výzdobu

ilustrační snímek zdroj foto: archiv

Po letní soutěži o nejkrásněji rozkvetlé okno či balkon přichází město Zábřeh s další podobnou výzvou. Tentokrát se hledá nejhezčí vánoční výzdoba.

Atmosféru vánočních svátků podporuje v Zábřeze od loňského roku nová výzdoba. Město na první adventní neděli rozzářilo na sto kusů světelných vloček, světelných kabelů i závěsů s flash efektem a největší obdiv sklidili trojrozměrní andělští trubači.

Mnozí občané města každoročně osvětlují své balkony, obrysy střech nebo stromky na zahradách. Okna zdobí vánoční dekorace, nazdobené květináče, svícny, na dveřích jsou pověšeny nádherné věnce.

ilustrační snímek zdroj: muz

 Město Zábřeh se snahu přispívající ke zkrášlení veřejného prostoru, rozhodlo ocenit. „Touto aktivitou zpříjemňují občané nám všem, zejména pak těm nejmenším, vnímání nejkrásnějších svátků v roce, vnímání Vánoc. Proto věřím, že v čase rozjímání a klidu najdou občané také odhodlání se do soutěže zapojit,“ vyzvala mluvčí radnice Lucie Mahdalová.

Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané, kteří obývají nemovitost či bytovou jednotku na území města vč. místních částí. Soutěžní fotografie se jménem, adresou a telefonem mohou občané zasílat do zpráv na facebookovém profilu Město Zábřeh nebo na e-mailovou adresu soutez@muzabreh.cz do 31. prosince.

Vyhodnocení soutěže proběhne první týden v lednu. Výherce s nejhezčí vánoční výzdobou vybere nezávislá komise. Autoři vítězných snímků budou odměněni. Všechny fotografie budou zveřejněny na webových stránkách a facebooku města.

Autor: red., muz - L. Mahdalová, zdroj foto: muz

Fotogalerie

ilustrační snímek           zdroj foto: archiv

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.