Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Středa 24. července 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Seniorka na Jesenicku během dne havarovala na dvou místech

24.07.2019 - Seniorka na Jesenicku během dne havarovala na dvou místech...

Počasí

24.07.2019 - Středa

Teplota: 29 / 15 - SkoroJasno

25.07.2019 - Čtvrtek

Teplota: 31 / 14 - SkoroJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Zábřeh vyhlásil tři dotační programy

10. ledna 2019 - 12:52

Zpět na seznam článků

O dotaci lze žádat od 21. ledna do 1. února

Zábřeh vyhlásil tři dotační programy

ilustrační snímek zdroj foto: muz

Zastupitelstvo na svém prosincovém jednání schválilo mimo jiné programy pro poskytování dotací z rozpočtu města se schváleným harmonogramem plnění a návrhem celkového objemu finančních prostředků.

Pro rok 2019 město vyhlásilo tři dotační programy: „Program v oblasti sportu s celkovou finanční alokací až tři sta tisíc korun je zaměřen na podporu subjektů vyvíjejících činnost v oblasti sportu na území města, obdobně Program v oblasti kultury a volnočasových aktivit s celkovou finanční alokací až tři sta čtyřicet tisíc korun cílí na subjekty vyvíjející činnost v oblasti kultury a volnočasových aktivit. Třetí titul, a to Program v sociální oblasti (s celkovou finanční alokací až sto sedmdesát tisíc korun, je zaměřen nejen na podporu subjektů vyvíjejících činnost v sociální oblasti na území Zábřeha, ale i subjektů vyvíjejících činnost v oblasti sociální pro občany města mimo jeho území,“ upřesnil starosta František John.

ilustrační snímek zdroj foto: muz

Žádosti o dotace lze vyplnit a předkládat prostřednictvím interaktivních formulářů. Úplné znění programů, okruh způsobilých žadatelů a podmínky pro předkládání žádostí včetně formulářů je zveřejněno nejen na úřední desce města, ale i na webových stránkách města města.

ilustrační snímek zdroj foto: muz

V rámci všech uvedených programů lze předkládat žádosti o dotaci na předepsaném formuláři v termínu od 21. ledna do 1. února do čtrnáctihodin na podatelnu Městského úřadu Zábřeh.

ilustrační snímek zdroj foto: muz

Žadatelé o dotaci, kteří chtějí žádat o dotaci na jiný účel než určený v rámci programů, mohou žádat průběžně, a to prostřednictvím interaktivního formuláře, který je také zveřejněn na webových stránkách města pod odkazem Dotace z rozpočtu města Zábřeh na rok 2019.

Autor: red., muz - L. Mahdalová, zdroj foto: muz

Fotogalerie

ilustrační snímek           zdroj foto: muz

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.