Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Středa 13. listopadu 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Zimní příhody Včelích medvídků

12.11.2019 - Zimní příhody Včelích medvídků - Připravilo Divadlo...

Počasí

13.11.2019 - Středa

Teplota: 6 / 3 - obcasny-Déšť

14.11.2019 - Čtvrtek

Teplota: 7 / 2 - Oblačno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Zábřežská kulturní nabízí dárky

13. prosince 2017 - 07:52

Zpět na seznam článků

Ve formě vstupenek a poukazů

Zábřežská kulturní nabízí dárky

Zábřežská kulturní nabízí dárky zdroj: z.k.

Také v letošním roce nabízí Zábřežská kulturní oblíbené dárkové poukazy na akce pořádané kulturním domem nebo na filmová představení v kině Retro.

Poukazy lze zakoupit v infocentru kulturního domu, a to až do sedmnácti hodin pátku 22. prosince. „Hodnotu poukázky si lze vybrat ve výši od pěti set do dvou tisíc korun. U poukazů v hodnotě tisíc korun a vyšší bude kupujícímu započítána desetiprocentní sleva z ceny pořadu nebo filmového představení. Ze zakoupeného poukazu bude po celý příští rok hodnota vstupenek postupně odečítána, a to až do úplného vyčerpání předplacené částky. Jako originální vánoční dárek lze zakoupit také vstupenky na akce pořádané kulturním domem v roce 2018,“ uvedl Zdeněk David ze Zábřežské kulturní.

Jedná se například o koncerty Vladimíra Merty, Václava Neckáře a jeho skupiny Bacily, kterou tentokrát doprovodí smyčcové kvarteto, kapely Mňága a Žďorp či galakoncert legendy světové opery Gabriely Beňačkové. Příznivcům kvalitního divadla jsou nabízeny vstupenky na představení Moje hra s Jiřím Bartoškou, Římské noci se Simonou Stašovou a Oldřichem Víznerem nebo březnové představení Divadla Járy Cimrmana České nebe. „Nezapomínáme ani na děti a seniory, v naší nabídce tak figuruje dětský karneval s Míšou Růžičkovou, představení Michala Nesvadby nebo taneční odpoledne s kapelou Kozlaňáci či Duem Jamaha,“ doplnil pestrou nabídku Zdeněk David.

Darovat lze také vstupenky na poslední díl úspěšné erotické ságy Padesát odstínů, která napíše v kinech svou třetí a poslední kapitolu pod názvem Padesát odstínů svobody začátkem února. „Příznivci této série mají již nyní možnost zakoupit vstupenku jako pěkný dárek pod vánoční stromeček. Do Vánoc lze navíc pořídit vstupenku na tento očekávaný film s desetikorunovou slevou,“ připojila informaci vedoucí kina Věra Smrčková.

Autor: red., z.k.

Fotogalerie

 Zábřežská kulturní nabízí dárky                     zdroj: z.k.

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Spirituál kvintet koncertoval v Zábřehu

Spirituál kvintet koncertoval v Zábřehu

Fotek: 75
Přidáno: 31.10.2019

Benefiční koncert pro Pontis

Benefiční koncert pro Pontis

Fotek: 55
Přidáno: 28.10.2019

DŽEMFEST 2019 - III.

DŽEMFEST 2019 - III.

Fotek: 56
Přidáno: 21.10.2019

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.