Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Úterý 27. července 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Náboje byly schované za střešním trámem

27.07.2021 - Náboje byly schované za střešním trámem - Nálezce je...

Počasí

27.07.2021 - Úterý

Teplota: 26 / 17 - Oblačno

28.07.2021 - Středa

Teplota: 25 / 16 - Bouřky

Zde je místo pro Vaši reklamu

Zábřežská radnice opět ocení rozkvetlá okna, balkony i předzahrádky

09. července 2021 - 19:33

Zpět na seznam článků

Čtvrtý ročník soutěže má uzávěrku 31. září

Zábřežská radnice opět ocení rozkvetlá okna, balkony i předzahrádky

ilustrační snímek zdroj foto: archiv muz

Květy všech barev zdobí v letním období předzahrádky, okna, balkony bytových domů i veřejná prostranství. Péče o ně ale vyžaduje velké úsilí, hodně času a značnou trpělivost. Výsledek snažení je ale i pro město tou nejlepší vizitkou. Proto zábřežská radnice znovu péči o rostliny a zeleň ocení.

Do čtvrtého ročníku soutěže o nejkrásnější předzahrádku, balkon a okna se mohou hlásit nejenom občané Zábřeha a místních částí, ale také všichni, kteří mají na území města provozovny, obchody nebo firemní areály. Jedinou podmínkou je, že květinová výsadba musí být viditelná z veřejného prostranství.

Hodnocena bude květinová a další výzdoba v několika kategoriích. Přihlášku může podat i osoba, která o prostor osobně nepečuje, ale zná jméno dotyčného vlastníka nebo pečovatele a získá jeho souhlas. „Už tradičně chceme ocenit milovníky květin a nadšené zahrádkáře, kteří se podílejí na atraktivním vzhledu našeho města. Pokud nemáte možnost svoji květinovou výzdobu vyfotit, neváhejte nás kontaktovat na tel: 736 153 427,“ uvedla mluvčí zábřežské radnice Lucie Mahdalová.

Soutěžní fotografie se jménem a adresou lze posílat na e-mail: zabrehkvete@muzabreh.cz (velikost fotografií nesmí přesáhnout 10 MB) nebo poštou na adresu Městský úřad Zábřeh, Masarykovo nám. 510/6, 789 01 Zábřeh, a to do 31. září.

Autor: red., L. Mahdalová, zdroj foto: muz

Fotogalerie

ilustrační snímek               zdroj foto: archiv muz

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.