Pátek 19. října 2018 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Letošní Blues Alive ovládne americké blues

19.10.2018 - Letošní Blues Alive ovládne americké blues - Ozdobí jej...

Počasí

Jasno

19.10.2018 - Pátek

Teplota: 19 / 9 - Jasno

obcasny-Déšť

20.10.2018 - Sobota

Teplota: 15 / 6 - obcasny-Déšť

Zábřežská radnice přijímá nominace

04. října 2018 - 09:02

Zpět na seznam článků

Na Cenu města Zábřeh 2018

Zábřežská radnice přijímá nominace

Slavnostní večer - udílení Cen města Zábřeh 2017 - zdroj foto: rachiv muz

Městský ples je v Zábřeze tradičně spjatý s předáváním prestižního ocenění významným osobnostem či institucím. Občané města Zábřeh, ale i právnické osoby či kolektivy osob působící na území města, mohou do 31. října zasílat nominace na Cenu města Zábřeh.

Cena je každoročně udělována zastupitelstvem města jako ocenění dlouhodobých mimořádných aktivit pro město a jeho občany, ocenění mimořádného počinu, který významně přispěl k rozvoji města nebo šíření jeho dobrého jména, a ocenění mimořádných projevů statečnosti při záchraně lidského života, zdraví či majetku. Oceněny mohou být nejen fyzické osoby, právnické osoby, ale i kolektivy osob, které v Zábřeze sídlí či působí.

V loňském roce obdržel významné ocenění od zastupitelstva města Jiří Ondruch, a to za obětavou práci při organizaci tradičních akcí v místní části Pivonín.

Ceny města Zábřeha 2017 - zdroj foto: rachiv muz

Jiří Ondruch se rovněž aktivně podílel na uspořádání oslav 625. výročí od první písemné zmínky o obci, ke které patřila i výstava historických fotografií. „Písemné nominace na Cenu města Zábřeh přijímá Odbor školství kultury a tělovýchovy Městského úřadu Zábřeh. Formulář a pravidla pro podávání nominací lze nalézt na internetových stránkách města v sekci Zábřeh/Cena města,“ informovala vedoucí Odboru školství, kultury a tělovýchovy Blanka Sedlačíková.

 
 

Autor: red., muz - L. Mahdalová, zdroj foto: muz

Fotogalerie

Slavnostní večer - udílení Cen města Zábřeh 2017 -                  zdroj foto: rachiv muz

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.