Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pátek 28. ledna 2022 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Vloni inspektoři zjistili jediný nevyhovující burčák

28.01.2022 - Vloni inspektoři zjistili jediný nevyhovující burčák -...

Počasí

28.01.2022 - Pátek

Teplota: 2 / 0 - prehanky-Sníh

29.01.2022 - Sobota

Teplota: 4 / -1 - Sníh

Zde je místo pro Vaši reklamu

Zábřežská radnice přijme nové zaměstnance

14. září 2017 - 15:03

Zpět na seznam článků

Přehled nabízených pozic

Zábřežská radnice přijme nové zaměstnance

Zábřeh - budova radnice zdroj foto: muz

Na obsazení celkem pěti pracovních pozic vypsala radnice v Zábřeze výběrová řízení. Dva nové zaměstnance přijme na Odbor rozvoje a územního plánování. Úřad hledá také nového referenta Odboru technické správy a referenta oddělení přestupků. Poslední nabízenou pozicí je personalistka/personalista.

Od října příjme Městský úřad Zábřeh projektového manažera Odboru rozvoje a územního plánování. Hlavní zaměření činnosti je mimo jiné komplexní koordinace a realizace projektů, programů a akcí, činnost projektového manažera a správce rozpočtu v rámci projektových úkolů města. Dále monitoring vyhlášených dotačních titulů, konzultační a metodická pomoc odborům, oddělením MěÚ a organizacím působících ve městě, při zpracovávání žádostí a kompletaci podkladů k dotacím.

Na tentýž odbor přijme radnice od ledna příštího roku také referenta, který bude vykonávat činnost pořizovatele územně plánovací dokumentace, přípravu, pořizování, aktualizaci, vyhodnocování a projednávání podkladů pro výkon správní činnosti úřadu územního plánování v rozsahu ORP Zábřeh. 

Posilu potřebuje i oddělení přestupků, kde bude hlavní náplní nového zaměstnance zajišťování přestupkové agendy a Odbor technické správy, kde bude mít nový zaměstnance na starost správu majetku města. Konkrétně například menší investice, opravy, údržbu a provoz bytového a nebytového fondu města, správních budov MěÚ, městského mobiliáře či dětských hřišť.

Až do 16. října mohou také zájemci zasílat přihlášky do výběrového řízení na pozici referenta Odboru vnitřních věcí. Konkrétně se jedná o pracovní místo personalistky/personalisty. V kompetenci bude mít komplexní zajišťování personální agendy města Zábřeh včetně zajišťování vzdělávání zaměstnanců. „Více informací k jednotlivým výběrovým řízení je k zveřejněno na www.zabreh.cz v sekci Městský úřad/Volná místa,“ doplnila tajemnice městského úřadu Jana Krasulová.

Autor: red., L. Mahdalová

Fotogalerie

Zábřeh - budova radnice           zdroj foto: muz

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Zima v Jeseníkách 2021

Zima v Jeseníkách 2021

Fotek: 18
Přidáno: 19.12.2021

Čarovný les a BUBU CESTA II.

Čarovný les a BUBU CESTA II.

Fotek: 73
Přidáno: 11.11.2021

Čarovný les a BUBU CESTA I.

Čarovný les a BUBU CESTA I.

Fotek: 74
Přidáno: 11.11.2021

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.