Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pátek 02. června 2023 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Palacký má narozeniny

02.06.2023 - Palacký má narozeniny - Oslava se koná v science centru...

Počasí

02.06.2023 - Pátek

Teplota: 21 / 11 - SkoroJasno

03.06.2023 - Sobota

Teplota: 19 / 6 - Jasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Zábřežské abonmá opět sází na herecké hvězdy

04. listopadu 2022 - 18:18

Zpět na seznam článků

Divadelní předplatné

Zábřežské abonmá opět sází na herecké hvězdy

Slepice na zádech Dyk-Dyková zdroj foto: z.k.

Vojtěch Dyk, Rudolf Hrušínský, Kateřina Brožová, Filip Blažek, Simona Stašová nebo Miroslav Hanuš. To je zdaleka ne kompletní výčet hereckých hvězd, které se představí v první polovině příštího roku v zábřežském domě kultury.

Divadelní předplatné na rok 2023 nabídne ve dvou abonentních skupinách šest lákavých představení. „Zatímco letos byla nabídka šesti titulů rozložena do celého roku, v roce příštím to bude do šesti měsíců. Důvodem je připravovaná rekonstrukce kulturního domu, která by měla začít v červenci,“ vysvětlil Zdeněk David ze Zábřežské kulturní.

Stávající předplatitelé mají přednostní právo nákupu abonentek do pátku 18. listopadu, a to na místa, která využívali v sezoně 2022. „Noví zájemci o předplatné si mohou místa zarezervovat online na www.kulturak.info a následně zakoupit abonentku v infocentru, a to od pondělí 21. listopadu do pátku 9. prosince. Výhodou abonmá je nejen komfort stálého místa v hledišti, ale i výrazně zvýhodněná cena vstupenky. Abonentka je přenosná, takže ji lze využít i jako originální a hodnotný dárek,“ upřesnil Zdeněk David.

Pravidla spojená s nákupem divadelního předplatného, online přihlášku a přehled nabízených titulů zájemci najdou na webu Zábřežské kulturní. Doprodej vstupenek na první divadelní tituly roku 2023 bude zahájen v pondělí 12. prosince.

Autor: red., Z. David

Fotogalerie

Slepice na zádech Dyk-Dyková                  zdroj foto: z.k.

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.