Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Neděle 13. června 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Tobogán na „Bratrušáku“ bude v provozu poslední sezonu

12.06.2021 - Tobogán na „Bratrušáku“ bude v provozu poslední...

Počasí

13.06.2021 - Neděle

Teplota: 17 / 11 - Oblačno

14.06.2021 - Pondělí

Teplota: 22 / 7 - SkoroJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Zábřežský AkustikFest

29. března 2017 - 09:09

Zpět na seznam článků

Představí hudební talenty

Zcela nový formát bude mít akce, kterou připravil zábřežský kulturní dům zejména pro mladou generaci na sobotu 8. dubna. Přímo na jevišti se v rámci minifestivalu s názvem AkustikFest setkají posluchači s talentovanými hudebníky z různých míst naší republiky, mj. i ze Zábřeha.

Od osmnácti hodin tentokrát za oponou kulturáku postupně vystoupí zábřežský talent, zpěvačka Maki, s doprovodnou kapelou Richard Baksevanidis, klavíristka Anna Vaverková, bývalý člen skupiny Charlie Straight Michal Šupák a zpěvačka a klavíristka Barbora Mochowa. Ta v loňském roce vydala svoje první sólové album.

V hudební anketě Žebřík docela nedávno získala druhé místo v kategorii Objev roku. „AkustikFest je v Zábřehu zcela novou hudební akcí. Nejen proto, že se uskuteční v naprosto nestandardním prostředí, ale i tím, že nabídne veřejný prostor mladým hudebním talentům," uvedl Zdeněk David ze Zábřežské kulturní.

Vstupné na akci činí v předprodeji 70 korun, v den koncertu návštěvníci zaplatí za vstup stokorunu. Pořadatelé upozorňují, že kapacita míst pro posluchače je omezena na sto míst.

Autor: red., z.k.

Fotogalerie

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.