Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Středa 26. února 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Na plnou verzi „Sítě“ pouze s občankou

25.02.2020 - Na plnou verzi „Sítě“ pouze s občankou - Upozorňuje...

Počasí

26.02.2020 - Středa

Teplota: 6 / 2 - prehanky-Sníh

27.02.2020 - Čtvrtek

Teplota: 4 / 1 - prehanky-Sníh

Zde je místo pro Vaši reklamu

Zábřežský FLÁM FEST nabídne hvězdný program

11. června 2017 - 19:30

Zpět na seznam článků

V prodeji jsou nyní vstupenky za zaváděcí cenu

Stejné datum, opět velmi příznivé vstupné a opět lákavá dramaturgie – i letos se chystá vtrhnout na zábřežský bazén loni zrozený festival Flám fest.

Také letos se se uskuteční 9. září a nabídne hudební jízdu pro široké spektrum návštěvníků. „Opět chceme nejen Zábřežákům nabídnout pohodový festival plný skvělé muziky, dobrého jídla i pití, který osloví všechny generace od teenagerů až po lidi v seniorském věku. Tomu odpovídá nejen složení účinkujících, ale i výše vstupného, která je díky podpoře partnerů velmi příznivá,“ popisuje Zdeněk David ze Zábřežské kulturní.

O5 a Radeček foto: archiv šumpersko.net

Taháků nabídne Flám fest hned několik. Tím největším bude pravděpodobně několikanásobná Zlatá slavice Petra Janů, slavící pětačtyřicet let na scéně, která spolu se skupinou Amsterdam představí nové rockové úpravy svých největších hitů. Zážitek slibuje také vystoupení tuzemské metalové legendy – skupiny Arakain.

Velmi krátké vlny zdroj foto: VKV

Regionální hudební scénu zastoupí skupina Vlny, formace dříve známá pod názvem Velmi krátké vlny, a především šumperští hitmakeři O5 a Radeček. „V současné době doprodáváme vstupenky za zaváděcí cenu 100 korun, následně jejich cena podraží na 200 korun a od září si je zájemci pořídí za 300 korun. Kromě prodejních míst Zábřežské kulturní jsou lístky na Flám fest k dispozici také v síti smsticket,“ informoval David.

Autor: red., z.k.

Fotogalerie

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.