Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Středa 19. února 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Chytré a zdravé stárnutí zapojením lidí do systémů pro podporu zdraví

18.02.2020 - Chytré a zdravé stárnutí zapojením lidí do systémů...

Počasí

19.02.2020 - Středa

Teplota: 7 / 1 - prehanky-Sníh

20.02.2020 - Čtvrtek

Teplota: 6 / 1 - Oblačno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Zábřežský Flám fest slibuje pořádnou hudební jízdu

20. srpna 2019 - 11:10

Zpět na seznam článků

Vystoupí na něm Koller, Anna K. nebo Pokáč

Zábřežský Flám fest slibuje pořádnou hudební jízdu

Anna K. zdroj foto: z.k.

Hudební festival Flám fest sice vypukne na zdejším bazénu až v sobotu 7. září, ale levnější vstupenku si mohou zájemci pořídit pouze do konce srpna. „V tuto chvíli je prodáno hodně přes tisíc vstupenek, ty za 340 korun budeme ale nabízet jen do konce prázdnin, od 1. září cena vstupného podraží o stokorunu,“ informoval Zdeněk David ze Zábřežské kulturní.

Již čtvrtý ročník open air festivalu opět nabídne různorodé hudební menu určené pro široké spektrum návštěvníků, od teenagerů až po lidi v seniorském věku. „Příchozím se postupně představí populární písničkář Pokáč, originální kapela Stracené ráj hrající hanácké bigbit, tedy skladby napsané v hanáckém nářečí, nebo svižná partička Circus Problem, která dokáže díky svému balkánskému disku hranému s obrovským nasazením rozpohybovat každé publikum,“ popisuje line up festivalu produkční Vratislav Jarmar.

Pokáč zdroj foto: z.k.

Kolem jednadvacáté hodiny pódium ovládne spolu se svou kapelou David Koller. „Koller patří k nejvýraznějším osobnostem českého bigbítu, je autorem mnoha dnes již klasických hitů a nejvíce se proslavil jako lídr legendární rockové skupiny Lucie,“ představuje jednu z festivalových hvězd Jarmar.

Koller Zábřeh 2018 zdroj foto: z.k.

Flám fest vyvrcholí půlnočním vystoupením zpěvačky Anny K., několikanásobné držitelky ceny Anděl, která do Zábřehu přiveze také písničky ze zbrusu nové desky Světlo. „Světlo nejvíc vystihuje moje současné rozpoložení. Před několika měsíci jsem cítila, že se začínám vynořovat na světlo z tunelu, ve kterém jsem po mnoho let žila. I o tom ty písničky jsou,“ říká Anna K.

Flám fest 2018 zdroj foto: archiv z.k.

Flám fest letos nabídne i několik výrazných novinek. Kromě velkoplošné projekce je to také zavedení vratných nápojových kelímků, rozšířená gastro zónu nebo další sociální zázemí pro návštěvníky. Vedle prodejních míst Zábřežské kulturní jsou lístky na festival k dispozici také v síti Ticketstream. Pořadatelé upozorňují, že dětskou vstupenku za 50 nebo 100 korun je možné pořídit až v místě konání akce, podmínkou je doprovod rodičů.

Autor: red., z.k.

Fotogalerie

Anna K.                       zdroj foto: z.k.

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.