Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Čtvrtek 18. dubna 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Lázeňské objekty ve Velkých Losinách prochází rekonstrukcí

18.04.2019 - Lázeňské objekty ve Velkých Losinách prochází...

Počasí

Jasno

18.04.2019 - Čtvrtek

Teplota: 19 / 6 - Jasno

Jasno

19.04.2019 - Pátek

Teplota: 20 / 7 - Jasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Zábřežský Flám fest zveřejnil program

31. ledna 2019 - 09:38

Zpět na seznam článků

A zahájí prodej vstupenek

Hudební open air festival Flám fest odtajnil jména čtvrtého ročníku, který se uskuteční v sobotu 7. září v prostorách zábřežského plaveckého areálu. V programu vystoupí legendy, ale i mladá krev.

Do Zábřehu se už po roce vrátí spolu se svou kapelou David Koller a po dlouhých deseti letech také Anna K., mladou generací muzikantů bude zastupovat populární písničkář Pokáč. „Hlavní hvězdou festivalu bude nepochybně frontman nejslavnější české skupiny David Koller, který v říjnu loňského roku doslova nadchnul zábřežské publikum při jeho beznadějně vyprodaného koncertu v kulturním domě. Kollerovu skvělou muziku, včetně legendárních hitů Lucie, si bude moci na festivalu vychutnat daleko víc fanoušků,“ uvedl Vratislav Jarmar ze Zábřežské kulturní.

David Koler zdroj foto: z.k.

Kromě Kollera, Anny K. a Pokáče představí na Flám festu svůj hanácké bigbít také moravská kapela Stracené Ráj a pořádnou porcí energie nabídne skupina Circus Problem, která ve svých písničkách kombinuje balkánskou dechovku, diskotékový beat i pop.

Předprodej vstupenek na letošní ročník Flám festu startuje v pondělí 11. února. Pro prvních pět set zájemců nabízejí pořadatelé vstupenku za exkluzivní cenu 190 korun, dalších pět set lístků se bude prodávat o padesátikorunu dráž. „Ti, kteří nestihnou zakoupit vstupenku za tyto mimořádně výhodné ceny, si budou muset za vstup na festival připlatit. Třetí pětistovku vstupenek budeme totiž prodávat za 340 korun a pak už jen za 440 korun,“ doplnil k cenám vstupného Jarmar. Vstupenky na Flám fest bude prozatím možné zakoupit pouze v infocentrech v Zábřehu, Štítech a Hanušovicích, v šumperské cestovce Atlas a mohelnické prodejně Peřinka.

Autor: red., z.k.

Fotogalerie

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Ceny města Šumperka 2018 - I.

Ceny města Šumperka 2018 - I.

Fotek: 82
Přidáno: 17.04.2019

Ceny města Šumperka 2018 - II.

Ceny města Šumperka 2018 - II.

Fotek: 60
Přidáno: 17.04.2019

Sestra je členem zdravotnického týmu II.

Sestra je členem zdravotnického týmu II.

Fotek: 40
Přidáno: 06.04.2019

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.