Zde je místo pro Vaši reklamu
retrogami
Zde je místo pro Vaši reklamu
Čtvrtek 21. února 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Vozidlo po nárazu skončilo na střeše

21.02.2019 - Vozidlo po nárazu skončilo na střeše - Dopravní nehoda...

Počasí

obcasny-Déšť

21.02.2019 - Čtvrtek

Teplota: 9 / 1 - obcasny-Déšť

obcasny-Déšť

22.02.2019 - Pátek

Teplota: 7 / -4 - obcasny-Déšť

retrogami

Zábřežský Flám fest zveřejnil program

31. ledna 2019 - 09:38

Zpět na seznam článků

A zahájí prodej vstupenek

Hudební open air festival Flám fest odtajnil jména čtvrtého ročníku, který se uskuteční v sobotu 7. září v prostorách zábřežského plaveckého areálu. V programu vystoupí legendy, ale i mladá krev.

Do Zábřehu se už po roce vrátí spolu se svou kapelou David Koller a po dlouhých deseti letech také Anna K., mladou generací muzikantů bude zastupovat populární písničkář Pokáč. „Hlavní hvězdou festivalu bude nepochybně frontman nejslavnější české skupiny David Koller, který v říjnu loňského roku doslova nadchnul zábřežské publikum při jeho beznadějně vyprodaného koncertu v kulturním domě. Kollerovu skvělou muziku, včetně legendárních hitů Lucie, si bude moci na festivalu vychutnat daleko víc fanoušků,“ uvedl Vratislav Jarmar ze Zábřežské kulturní.

David Koler zdroj foto: z.k.

Kromě Kollera, Anny K. a Pokáče představí na Flám festu svůj hanácké bigbít také moravská kapela Stracené Ráj a pořádnou porcí energie nabídne skupina Circus Problem, která ve svých písničkách kombinuje balkánskou dechovku, diskotékový beat i pop.

Předprodej vstupenek na letošní ročník Flám festu startuje v pondělí 11. února. Pro prvních pět set zájemců nabízejí pořadatelé vstupenku za exkluzivní cenu 190 korun, dalších pět set lístků se bude prodávat o padesátikorunu dráž. „Ti, kteří nestihnou zakoupit vstupenku za tyto mimořádně výhodné ceny, si budou muset za vstup na festival připlatit. Třetí pětistovku vstupenek budeme totiž prodávat za 340 korun a pak už jen za 440 korun,“ doplnil k cenám vstupného Jarmar. Vstupenky na Flám fest bude prozatím možné zakoupit pouze v infocentrech v Zábřehu, Štítech a Hanušovicích, v šumperské cestovce Atlas a mohelnické prodejně Peřinka.

Autor: red., z.k.

Fotogalerie

Další články z rubriky

Letošní Preludium nabízí mladé hvězdy

Letošní Preludium nabízí mladé hvězdy

A dává šanci talentovaným dětem z regionu

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.