Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Sobota 25. září 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Obnova lesů zrychluje

24.09.2021 - Obnova lesů zrychluje - Červené zóny postupně zelenají

Počasí

25.09.2021 - Sobota

Teplota: 20 / 11 - PoloJasno

26.09.2021 - Neděle

Teplota: 21 / 10 - SkoroJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Zábřežský Jazz in Hall nabídne neobvyklou žánrovou pestrost

26. září 2018 - 20:38

Zpět na seznam článků

Patnáctý ročník slibuje skvělé hudební zážitky

Rovněž letošní programová nabídka populárního festivalu Jazz in Hall, který odstartuje v sobotu 6. října v zábřežské tenisové hale, slibuje skvělé hudební zážitky. I letos totiž festivaloví hosté patří ke špičkám současné české jazzové, swingové a populární scény.

pozvánka zdroj: zk

Program patnáctého ročníku jednoho z nejzajímavějších hudebních festivalů v regionu láká například na kapelu minus123 minut.

Trio hudebníků, které před deseti lety získalo, ještě pod názvem -123 minut, cenu Anděl v kategorii Objev roku, mistrně zvládá interpretací hned několika žánrů od soulu, přes jazz, blues až po world music.

trio hudebníků - minus123minut zdroj foto: z.k.

Další jazzové trio účinkující v projektu Ondřej Kabrna a Flying Hammond představí posluchačům dynamickou hudbu v zajímavých zvukových kolážích, které vytváří především klavírista Ondřej Kabrna střídající hammond varhany a syntezátory.

Hlavně příznivci swingu se mohou také letos těšit na tradiční vystoupení domácího Moravia Big Bandu, který se svými sólisty a zpěváky představí nejen oblíbené evergreeny, ale i nové, aranžérsky a harmonicky zajímavé skladby z popové i jazzové dílny.

Moravia Big Band zdroj foto: archiv šumpersko.net

Band si k festivalovému koncertu přizval jako hosta pěveckou a muzikálovou stálici Leonu Machálkovou, která spolupracuje s našimi nejlepšími orchestry. „K pohodě festivalového večera určitě přispějí také přestávková vystoupení pod otevřeným nebem brněnské kapely The Shookies. Ta se po osmi letech působení vypracovala do line upů velkých festivalů a sází především na vlastní skladby ve stylu folkrocku a akustického rocku,“ doplnil programovou nabídku Vít Komárek ze zábřežského orchestru.

Leona Machálková zdroj foto: zk

Vstupenky na festival Jazz in Hall lze zakoupit v prodejních místech Zábřežské kulturní. Cena vstupenky v předprodeji činí 220 korun, v den akce vstupné podraží o padesátikorunu.

 
 

Autor: red.,z.k., zdrojfoto: z.k.

Fotogalerie

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Hradba 2021

Hradba 2021

Fotek: 18
Přidáno: 23.09.2021

Dny evropského dědictví v Zábřeze II.

Dny evropského dědictví v Zábřeze II.

Fotek: 54
Přidáno: 14.09.2021

Dny evropského dědictví v Zábřeze

Dny evropského dědictví v Zábřeze

Fotek: 45
Přidáno: 14.09.2021

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.