Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Sobota 24. srpna 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Mikolas Josef zpíval na Šumpersku

23.08.2019 - Mikolas Josef zpíval na Šumpersku - Překvapení ke...

Počasí

24.08.2019 - Sobota

Teplota: 28 / 15 - Zataženo

25.08.2019 - Neděle

Teplota: 30 / 17 - Přeháňky-Déšť

Zde je místo pro Vaši reklamu

Zábřežský bazén má zahájit provoz na letní prázdniny

13. dubna 2017 - 07:47

Zpět na seznam článků

Rekonstrukce probíhá podle plánu

Zábřežský bazén má zahájit provoz na letní prázdniny

Zábřeh - rekonstrukce bazénu probíhá dle plánu zdroj foto: muza

Realizace rekonstrukce venkovního plaveckého bazénu v Zábřeze, která začala na podzim roku 2016, probíhá dle předpokladů.

 Na letní sezónu letošního roku již bude v provozu. „Z větší části jsou již realizovány hrubé stavební práce a v současné době již probíhá pokládka bazénové fólie, stavební příprava skluzavky a dláždění s terénními úpravami. Po finálních úpravách bude ještě probíhat čtrnáctidenní zkušební provoz,“ informoval starosta František John.

Nový bazén bude opticky rozdělen na plaveckou a rekreační část. V plavecké části budou čtyři padesátimetrové plavecké dráhy. Rekreační část bude obsahovat čtyřdráhovou skluzavku, masážní lůžka a lavice, houpací jeskyni a vodní hřib. Součástí rekreačního bazénu je i molo pro plavčíka. Projekt pamatuje také na místnost pro plavčíka s ošetřovnou, sklad lehátek, úpravy pobytových a přístupových ploch.

Zábřeh - rekonstrukce bazénu probíhá dle plánu zdroj foto: muza

V rámci rekonstrukce venkovního plaveckého bazénu investoval EKO servis Zábřeh, provozovatel bazénu, do celkové opravy venkovního bistra a přilehlé dlážděné plochy. „Upravena bude také zeleň kolem bazénu a venkovní osvětlení pro noční provoz. Oblíbené místo pro rekreaci nejen občanů města, ale i tisíců lidí z celého regionu se plánuje otevřít na letošní letní prázdniny,“ upřesnila tisková mluvčí radnice Lucie Mahdalová.

Autor: red., L. Mahdalová

Fotogalerie

Zábřeh - rekonstrukce bazénu probíhá dle plánu    zdroj foto: muza

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.