Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Sobota 22. února 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Pětapadesátiletá řidička v Zábřehu nadýchala v sobotu ráno 2,99 promile

22.02.2020 - Pětapadesátiletá řidička v Zábřehu nadýchala v...

Počasí

22.02.2020 - Sobota

Teplota: 7 / 1 - Zataženo

23.02.2020 - Neděle

Teplota: 9 / 7 - obcasny-Déšť

Zde je místo pro Vaši reklamu

Zábřežský kulturák spustil dva nové weby

16. ledna 2020 - 12:23

Zpět na seznam článků

A online prodej vstupenek

Zábřežský kulturák spustil dva nové weby

ilustrační snímek zdroj foto: z.k.

Výrazný krok ve vylepšování komfortu pro svoje návštěvníky udělal kulturní dům v Zábřehu, když začátkem letošního roku spustil novou verzi svých internetových stránek.

Hlavní změnou je nejen jejich nový moderní design, ale i to, že byly nově vytvořeny stránky jak pro kulturní dům, tak i pro kino Retro. „Z pohledu zákazníka je základní novinkou samozřejmě grafika, potom ale třeba i nové členění, které je co nejpřehlednější. To platí zejména o stránkách biografu. Úvodní straně kulturáckého webu dominují velké fotografie a horizontální navigační menu, samozřejmostí je ikona Facebooku, Instagramu nebo nabídka zasílání měsíčních programů na e-mail,“ popisuje jednatel Zábřežské kulturní Zdeněk David.

Podle něj se spolu s tvůrci webu zaměřili hlavně na přehlednost, přívětivost a intuitivní ovládání stránek pro návštěvníky. „Jedná se stále o pracovní verzi internetových stránek, takže i v současné době pracujeme na jejich vylepšování. Proto budeme rádi za jakýkoli námět nebo připomínku rovněž ze strany uživatelů našeho webu, zpětná vazba je pro nás velmi důležitá,“ vyzývá ke spolupráci David. Podle něj dojde v brzké době také k doplnění některých informací, o nové prvky se rozšíří například nabídka určená pro školy.

Další výraznou novinkou, kterou nové stránky kina i kulturního domu nabízejí, je online systém nákupu vstupenek prostřednictvím systému Ticketware. „Jsme až překvapeni tím, jak rychle se během několika málo dní rozběhl způsob nákupu vstupenek z pohodlí domova,“ pochvaluje si novinku Zdeněk David. Stávající prodej ve všech dosavadních prodejních místech Zábřežské kulturní přitom zůstane zachován, takže pro zájemce, kteří upřednostňují osobní nákup vstupenek a kontakt s pokladnou, se nic nemění.

Autor: red., z.k.

Fotogalerie

ilustrační snímek               zdroj foto: z.k.

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.