Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Sobota 25. září 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Obnova lesů zrychluje

24.09.2021 - Obnova lesů zrychluje - Červené zóny postupně zelenají

Počasí

25.09.2021 - Sobota

Teplota: 20 / 11 - PoloJasno

26.09.2021 - Neděle

Teplota: 21 / 10 - SkoroJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Zábřežský kulturní jarmark uzavře střed města

10. září 2013 - 12:58

Zpět na seznam článků

V sobotu 14. září

Zábřežský kulturní jarmark uzavře střed města

Zábřežský kulturní jarmark v roce 2012 zdroj foto:zk

Opravdu pestrou programovou nabídku a možnost příjemného strávení celého dne nabízí letošní zábřežský kulturní jarmark, který se uskuteční v sobotu 14. září na náměstí Osvobození a v jeho blízkém okolí. „Kromě tradiční nabídky stánků, atrakcí či kulturního vyžití jsme se letos zaměřili na další zvýšení atraktivity akce zejména pro děti. Pro ně budeme nabízet zajímavé aktivity hned na několika místech,“ uvedl Zdeněk David z pořádající Zábřežské kulturní.

Kromě stánků s obvyklým jarmarečním zbožím budou pro návštěvníky připraveny i ukázky tradičních řemesel a bohatá nabídka občerstvení včetně tradičního burčáku. Po roce se na jarmarku opět objeví ekoscéna umístěná na parkovišti před gymnáziem.

Pestrý program čeká drobotinu rovněž na dětské scéně, která bude připravena před budovou kulturního domu. Zatímco program pro děti je naplánován do odpoledních hodin, hlavní scéna u kulturního domu bude servírovat zábavu až do půlnoci.

pozvánka

Zde se návštěvníci mohou těšit na pořádnou porci country a folkové muziky, dechový orchestr zábřežské ZUŠ, klasické rockové melodie v podání kapely Herrgott. „Hlavním tahákem večerního programu bude pražská skupina Hromosvod, která hraje našlapaný písničkový folkrock, a kapela AC/DC Revival, která se představí s originální pódiovou show a v jejímž podání zazní všechny zásadní hity jejich australských vzorů, včetně megahitu Highway to Hell,“ představil největší hudební magnety letošního jarmarku Zdeněk David.

Pořadatelé upozorňují, že v souvislosti s konáním jarmarku dojde k úplné uzavírce parkoviště podél kulturního domu, části ulic ČSA, Postřelmovská a náměstí Osvobození. Uzavírka a objížďky budou označeny dopravním značením. Po dobu uzavírky nebudou obsluhovány autobusové zastávky MEP, nám. Osvobození a poliklinika. Zastávka u polikliniky bude přemístěna na náhradní místo, a to ulici Bezručovu, zubní oddělení.

Autor: red.,zk

Fotogalerie

Zábřežský kulturní jarmark v roce 2012   zdroj foto:zk

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Hradba 2021

Hradba 2021

Fotek: 18
Přidáno: 23.09.2021

Dny evropského dědictví v Zábřeze II.

Dny evropského dědictví v Zábřeze II.

Fotek: 54
Přidáno: 14.09.2021

Dny evropského dědictví v Zábřeze

Dny evropského dědictví v Zábřeze

Fotek: 45
Přidáno: 14.09.2021

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.