Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pondělí 16. prosince 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Draci Šumperk vs SHK Hodonín 5:6sn

15.12.2019 - Draci Šumperk vs SHK Hodonín 5:6sn - Reportáž ze zápasu

Počasí

16.12.2019 - Pondělí

Teplota: 8 / 3 - Zataženo

17.12.2019 - Úterý

Teplota: 10 / 6 - Zataženo

Zde je místo pro Vaši reklamu

Zábřežský městský bál slibuje skvělou zábavu

14. února 2013 - 09:53

Zpět na seznam článků

Na plese zahrají desítky hudebníků, zazpívá Jan Smigmator

Zábřežský městský bál slibuje skvělou zábavu

pozvánka

Oblíbený reprezentační ples města Zábřeh nabídne tradičně pestrou směsici tanečních melodií různých hudebních žánrů v sobotu 23. února. Večeru budou dominovat především valčíky Johanna Strausse v podání téměř padesátičlenného hudebního tělesa, které vzniklo pod vedením dirigenta Pavla Doubravy speciálně pro tuto příležitost spojením hudebníků smyčcového komorního orchestru a zábřežského orchestru Moravia Big Band.

vzpomínka na ples v roce 2012

„Novinkou letošního plesu bude účast vynikajícího jazzového a swingového zpěváka Jana Smigmatora, který na současné hudební scéně s noblesou ztělesňuje odkaz swingových králů, jakými byli Frank Sinatra nebo Bobby Darin,“ uvedl Zdeněk David ze Zábřežské kulturní. Koncem loňského roku vydal Smigmator své debutové CD s příznačným názvem Swing Is Back, kterým se zařadil mezi současnou swingovou špičku.

vzpomínka na ples v roce 2012

Zatímco Moravia Big Band odehraje v samostatných vstupech zejména moderní jazzové či swingové skladby a muzikálové melodie, populární skladby středního proudu, ale i lidovky zazní v podání kapely Kreyn, která se v Zábřehu představí vůbec poprvé. Program plesu zpestří svými vstupy taneční skupina Jehlan, olomoucká skupina orientálního tance Jahanara a barmanská show.

Návštěvníky plesu jistě potěší i zajímavá výzdoba, hodnotná tombola a možnost občerstvení formou švédských stolů, které je v ceně vstupenky.

vzpomínka na ples v roce 2012

Kulturní dům se pro hosty reprezentačního plesu otevře o půl osmé, večer oficiálně zahájí starosta města Zábřeh František John ve 20.00 hodin. V prodeji jsou poslední volné vstupenky.

Autor: red.,zk.,zdroj foto:z.k.

Fotogalerie

pozvánka
archivní snímek z roku 2012   zdroj foto:z.k.

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.