Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Úterý 19. února 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

„Nejsem žádný střelec, o to větší mám radost,“ hokejista Milan Ostřanský

19.02.2019 - „Nejsem žádný střelec, o to větší mám radost,“...

Počasí

Jasno

19.02.2019 - Úterý

Teplota: 8 / 1 - Jasno

Zataženo

20.02.2019 - Středa

Teplota: 8 / 1 - Zataženo

Zde je místo pro Vaši reklamu

Zábřežský prázdninový festival odstartuje v červenci

30. června 2018 - 08:11

Zpět na seznam článků

Léto u zámku nabídne lákavou muziku a úspěšné filmy

Zábřežský prázdninový festival odstartuje v červenci

Zábřežský prázdninový festival - Smokie revival zdroj foto: z.k.

Také o letošních prázdninách ožije amfiteátr před zámkem na zábřežském Masarykově náměstí pohodovou muzikou a několikrát se promění i v letní filmovou scénu.

Akce pod otevřeným nebem se budou konat od poloviny července až do konce srpna vždy ve čtvrtek ve večerních hodinách. „Příchozím nabídneme tři pohodové koncerty a čtyři filmy, které získaly nejvíc hlasů v divácké anketě,“ uvedl Zdeněk David z kulturního domu.

program 2018 zdroj: z.k.

Zábřežské kulturní léto odstartuje ve čtvrtek 12. července projekcí dobrodružného filmu Jumanji: Vítejte v džungli!, který volně navazuje na dvě dekády staré Jumanji s oscarovým hercem Robinem Williamsem. O týden později rozezní náměstí největší hity populární anglické skupiny Smokie, která na přelomu šedesátých a sedmdesátých let ovládala diskotéky. Její prostějovský revival zazpívá všechny největší a zejména střední generaci dobře známé „pecky“ zpěváka a kytaristy Chrise Normana. Poslední červencový čtvrtek promítne „kino pod hvězdami“ divácky úspěšnou českou komedii Věčně tvá nevěrná v hlavních rolích s Lenkou Vlasákovou, Vilmou Cibulkovou a Sašou Rašilovem.

V srpnu nabídne festival Léto u zámku večer plný blues a jižanského rocku v podání litovelského revivalu kapely ZZ Top, koncertní set tvořený legendárními hity Věry Špinarové a také další dvě filmové projekce pod širým nebem.

Koncerty odstartují vždy ve dvacet hodin, letní kino bude začínat po setmění, v červenci tedy přibližně v jednadvacet hodin. V případě nepřízně počasí se filmová představení přesunou do kina Retro.

Autor: red., z.k.

Fotogalerie

Zábřežský prázdninový festival - Smokie revival       zdroj foto: z.k.

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.