Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Úterý 14. července 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Krajská anketa cestovního ruchu

14.07.2020 - Krajská anketa cestovního ruchu - O ceny usilují lázně...

Počasí

14.07.2020 - Úterý

Teplota: 22 / 8 - PoloJasno

15.07.2020 - Středa

Teplota: 22 / 11 - Přeháňky-Déšť

Zde je místo pro Vaši reklamu

Zahrada srdce v Šumperku se představuje

04. ledna 2012 - 19:51

Zpět na seznam článků

Centrum pro děti i dospělé

Zahrada srdce v Šumperku se představuje

herna dětí zdroj:zs

V únoru 2011 vzniklo občanské sdružení Něžná náruč, jejímž cílem je pořádání kulturních, společenských a sportovních akcí pro širokou veřejnost. V červnu téhož roku jsme získali pronájem prostor na Hlavní třídě 20 v Šumperku, v budově firmy SAN-JV. Tento prostor jsme nazvali Zahrada srdce, centrem pro děti i dospělé.

Můžete zde trávit čas společně s dítětem nebo je zde zanechat na hlídání. Nejsme nijak limitovaní věkem dětí, které potřebujete pohlídat. Potřebujete si zajít na úřad, k lékaři, nakoupit nebo jen tak odpočinout? Jsme tady pro Vás a Vaše děti. Budeme si společně hrát, malovat, učit se básničky, tancovat, ale i odpočívat. Nabízíme velkou vybavenou hernu s hračkami, houpačkou, odrážely, stolečkem pro tvoření. Pro dospělé je zde připravené posezení s drobným občerstvením, teplé i studené nápoje, sociální zázemí. Pro maminky s miminky možnost nakrmení, nakojení a přebalení. Pro větší děti jsou zde připraveny společenské, karetní a deskové hry. Pokud se maminky rozhodnou strávit u nás čas aktivně , mohou se zúčastnit dopoledního programu pro dospělé a dítě si nechat v herně hlídat. Chcete pozvat kamarády na narozeninovou oslavu vašeho dítěte? Nabízíme Vám vybavenou hernu, možnost přinesení vlastního občerstvení.

Nově máme od ledna 2012 otevřeno pondělí až pátek i víkendy  9.00 - 17.00hodin. Nedělní dopoledne je věnováno dětem s tatínky či dědečky.

            

 

 
 

Autor: Jana Žouželková

Fotogalerie

herna dětí     zdroj:zs
herna dětí     zdroj:zs

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.