Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Středa 18. května 2022 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Nové příměstské tábory v Šumperku

18.05.2022 - Nové příměstské tábory v Šumperku - Dům kultury...

Počasí

18.05.2022 - Středa

Teplota: 18 / 6 - SkoroJasno

19.05.2022 - Čtvrtek

Teplota: 21 / 5 - Jasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Zajíc v pytli

25. dubna 2022 - 21:38

Zpět na seznam článků

Prodávájí se lístky s tajemstvím

Zajíc v pytli

ilustrační snímek zdroj foto: archiv

Festival Džemfest zahájil předprodej vstupenek na svůj 22. ročník, který se uskuteční 21. října v Domě kultury Šumperk. Lístky na oblíbenou akci jsou k mání s výraznou slevou. Má to ale háček. Pořadatelé nezveřejnili program.

Slevová akce pojmenovaná Zajíc v pytli se koná každoročně a její popularita u návštěvníků Džemfestu roste. „První rok jsme takto prodali asi dvě stovky vstupenek, vloni už přes pět stovek. Máme upřímnou radost, že lidé nakupují lístky půl roku dopředu, aniž by znali program. Vážíme si takové důvěry,“ uvedl za pořadatele Tomáš Drenka.

Vstupenky za speciální cenu 299 korun si zájemci mohou nyní objednávat na webových stránkách Dzemfest.cz. Po zveřejnění programu 1. června lístky podraží na 449 korun a v den akce se cena zvedne o další stokorunu. Ovšem to už může být pozdě, v den konání festivalu jsou vstupenky zpravidla vyprodané. „Díky akci Zajíc v pytli mohou party kamarádů a kamarádek ušetřit na vstupném opravdu hezké peníze, které jim pak zbydou třeba na dodržování pitného režimu během Džemfestu,“ dodává s úsměvem Tomáš Drenka.

Festival Džemfest, který se koná od roku 2000 v polovině října v Šumperku, patří mezi nejúspěšnější akce v kraji. Každý ročník je vyprodaný (1,6 tisíc lidí na hlavní scéně) a zřejmě se jedná o největší rockový festival konaný pod střechou v ČR. Vedle hlavního programu se v rámci festu koná řada doprovodných kulturních akcí jako např. literární večery, alternativní koncerty či filmová scéna. Pravidelně se orientuje také na sociální oblast, využívá popularity u mladých lidí při kampani Daruj Fest, kterou mobilizuje k darování krve a krevní plazmy. Každý rok festival navštěvují děti z dětských domovů, aby na vlastní kůži zažily (často svůj první) festival. V roce 2014 obdržel Cenu Olomouckého kraje za přínos v oblasti kultury a o rok dříve získal ve stejné kategorii Cenu města Šumperka.

Autor: red., O. Polák, zdroj foto: DF

Fotogalerie

ilustrační snímek               zdroj foto: archiv
Zajíc v pytli      zdroj:DF

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Kapela Jelen v Šumperku

Kapela Jelen v Šumperku

Fotek: 67
Přidáno: 23.04.2022

Princezky a princezny v silničním muzeu

Princezky a princezny v silničním muzeu

Fotek: 39
Přidáno: 15.04.2022

Velikonoce na Zámečku ve Vikýřovicích

Velikonoce na Zámečku ve Vikýřovicích

Fotek: 68
Přidáno: 11.04.2022

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.