Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Sobota 20. července 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

HOKEJ: Informace o vstupném

20.07.2019 - HOKEJ: Informace o vstupném - Ceny vstupného pro...

Počasí

20.07.2019 - Sobota

Teplota: 28 / 15 - Zataženo

21.07.2019 - Neděle

Teplota: 27 / 18 - Bouřky

Zde je místo pro Vaši reklamu

Zaměstnavatelé šumperského regionu se představí na akci „Burza práce“

30. září 2018 - 18:27

Zpět na seznam článků

Připraveno je také kariérové poradenství pro žáky základních škol a jejich rodiče

Zaměstnavatelé šumperského regionu se představí na akci „Burza práce“

ilustrační snímek zdroj foto: archiv

V Šumperku se uskuteční ve čtvrtek 4. října v domě kultury již čtvrtý ročník osvětové akce pod názvem Burza práce a vzdělání, která umožní široké veřejnosti bezprostřední setkání s personalisty významných firem ze Šumperska a okolí. Burza proběhne v době od devíti do sedmnácti hodin.

Návštěvníci z řad široké veřejnosti tak budou mít možnost osobně se zeptat na věci, které je zajímají v souvislosti s pracovním uplatněním, s požadavky pro výkon různých profesí, s možnostmi firemního vzdělávání či zapracovávání nových zaměstnanců. V případě bližšího zájmu si po dohodě s personalisty mohou také domluvit osobní návštěvu firmy nebo rovnou pracovní pohovor.

Akce se také tradičně zaměřuje na oblast kariérového poradenství pro žáky základních škol a jejich rodiče. Díky společné prezentaci zaměstnavatelů a partnerských škol mohou získat informace o možnostech odborného vzdělání s ohledem na volbu budoucího povolání. Žáci a rodiče mohou osobně konzultovat také organizaci a průběh studia na vybrané odborné střední škole, možnosti stáží praxí a stipendijní podmínky u firem, případně různé benefity, které škola poskytuje.

pozvánka pro žáky základních a škol a jejich rodiče zdroj: OHK

Krom osvěty a poradenství nabídne Burza také mnoho zajímavých exponátů, praktických ukázek řemesel a jiných aktivit, které si připraví vystavovatelé na svých stáncích. Pro žáky osmých a devátých tříd je připravena také soutěž o zajímavou cenu tablet - Huawei Mediapad T3 10.

Organizátory jsou Okresní hospodářská komora Šumperk, Svaz průmyslu a dopravy ČR a Úřad práce ČR, kontaktní pracoviště Šumperk.

Autor: red.,mus.

Fotogalerie

ilustrační snímek           zdroj foto: archiv

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.