Nemocnice Šumperk - lékárna
plazma
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pondělí 24. června 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

 Pacientům II. interní kliniky FN Olomouc pomáhá nová metoda

24.06.2019 - Pacientům II. interní kliniky FN Olomouc pomáhá nová...

Počasí

24.06.2019 - Pondělí

Teplota: 27 / 14 - Oblačno

25.06.2019 - Úterý

Teplota: 30 / 17 - Jasno

Rakousko

Žena kvůli odmítnuté cigaretě utržila rány pěstí

11. června 2019 - 13:19

Zpět na seznam článků

Opilý útočník skončil na záchytce

Žena kvůli odmítnuté cigaretě utržila rány pěstí

ilustrační snímek zdroj foto: archiv

Z přečinu výtržnictví podezírají policisté obvodního oddělení Olomouc čtyřiatřicetiletého muže z Bruntálu. Podezřelý se tohoto skutku dopustil v pondělí 10. června před půlnocí v ulici Politických vězňů v Olomouci.

Po dvaatřicetileté ženě se dožadoval vydání cigarety. „Když ho žena odmítla, fyzicky ji napadl. Dvěma údery pěstí do obličeje ji způsobil zranění, se kterým byla převezena do Fakultní nemocnice Olomouc,“ uvedla tisková mluvčí policie Olomouckého kraje Jiřina Vybíhalová.

Po zadržení policisté u muže provedli dechovou zkoušku. „Přístroj ukázal hodnotu 3,71 promile alkoholu v dechu. Z důvodu ochrany osob i muže samotného (vyhrožoval sebevraždou) byl k vystřízlivění umístěn do protialkoholní záchytné stanice,“ informovala mluvčí, která upřesnila: „Za přečin výtržnictví mu v případě prokázání viny a odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na dvě léta. Celý incident je předmětem dalšího prověřování. S ohledem na zranění ženy není vyloučeno ani rozšíření právní kvalifikace na další protiprávní jednání.“

Autor: red., pis

Fotogalerie

ilustrační snímek               zdroj foto: archiv

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.