Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Neděle 01. března 2026 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

SPOT – nové klubové srdce zábřežského kulturáku

28.02.2026 - SPOT – nové klubové srdce zábřežského kulturáku -...

Počasí

01.03.2026 - Neděle

Teplota: 10 / 2 - obcasny-Déšť

02.03.2026 - Pondělí

Teplota: 12 / 2 - SkoroJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Žena na narozeninovou oslavu napekla koláče s konopím

08. července 2024 - 14:56

Zpět na seznam článků

Všichni konzumenti skončili v nemocnici

Žena na narozeninovou oslavu napekla koláče s konopím

ilustrační snímek zdroj: archiv

Jeseničtí kriminalisté ve čtvrtek 4. července sdělili čtyřiatřicetileté ženě podezření z přečinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy.

Žena si opatřila několik gramů sušeného konopí. „Přimíchala ho do těsta a následně z něj napekla několik kusů koláčků. Tyto koláčky s sebou poté vzala na chatu, kde je nabídla dalším třem osobám, se kterými zde chtěli oslavit narozeniny. Záhy však zjistila, že to nebyl dobrý nápad, jelikož se za nějakou dobu po konzumaci takto „vylepšených“ koláčků všem udělalo nevolno a se zdravotními obtížemi skončili v jesenické nemocnici,“ uvedla tisková mluvčí policie Olomouckého kraje Ivana Skoupilová, která upřesnila: „V případě prokázání viny a odsouzení hrozí ženě dle trestního zákoníku trest odnětí svobody na jeden rok až pět let nebo peněžitý trest.“

 

Autor: red., pis. I. Skoupilová

Fotogalerie

ilustrační snímek                           zdroj: archiv

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.