Pondělí 02. března 2026 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Blízcí – silný příběh o rodině

01.03.2026 - Blízcí – silný příběh o rodině - LiStOVáNí v...

Počasí

02.03.2026 - Pondělí

Teplota: 12 / 2 - SkoroJasno

03.03.2026 - Úterý

Teplota: 14 / 1 - Jasno

Žena ze Šumperku měla tři profily na sociální síti

21. července 2016 - 10:49

Zpět na seznam článků

Do všech se „naboural“ neznámý pachatel

Žena ze Šumperku měla tři profily na sociální síti

ilustrační snímek zdroj foto: archiv

Ze spáchání přečinů neoprávněného přístupu k počítačovému systému a nosiči informací a porušení tajemství dopravovaných zpráv je podezřelý dosud neznámý pachatel. „Ten neoprávněně vnikl do tří facebookových profilů devětatřicetileté ženy ze Šumperku,“ uvedla tisková mluvčí policie Olomouckého kraje Tereza Neubauerová.

Pachatel v době od 1. června do 20. července překonal bezpečností hesla k facebookovým profilům. „Do profilů opakovaně vstupoval a u dvou změnil přístupová hesla, čímž zamezil přístup oprávněné uživatelky,“ informovala policejní mluvčí.

 

Autor: red., pis

Fotogalerie

ilustrační snímek                      zdroj foto: archiv

Další články z rubriky

Jesenická ZUŠka reprezentovala

Jesenická ZUŠka reprezentovala

Na mezinárodním koncertu ve Würzburgu

Jarek Nohavica v Šumperku

Jarek Nohavica v Šumperku

Nejznámější český folkový písničkář se vrací

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.