Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Úterý 04. srpna 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

„Děkujeme všímavým občanům, kteří nám pomohli dopadnout sprejera,“ hodnotí ředitel šumperské městské policie

04.08.2020 - „Děkujeme všímavým občanům, kteří nám pomohli...

Počasí

04.08.2020 - Úterý

Teplota: 17 / 15 - obcasny-Déšť

05.08.2020 - Středa

Teplota: 21 / 15 - Zataženo

Zde je místo pro Vaši reklamu

Žhavé novinky Zábřežské kulturní

19. července 2020 - 09:22

Zpět na seznam článků

Vstupenky je možné zakoupit online

Žhavé novinky Zábřežské kulturní

Zbigniew Czendlik a Marek Orko Vácha zdroj foto: z.k.

Většinu akcí, jejichž uskutečnění překazila opatření vydaná v souvislosti s šířením koronaviru, se podařilo zábřežskému kulturnímu domu přeložit na podzimní měsíce. „Věříme v optimistické scénáře a těšíme se na koncerty Václava Neckáře, kapel Škwor nebo Arakain, divadelní představení s Karlem Rodenem, Zlatou Adamovskou či Petrem Štěpánkem, setkání s Halinou Pawlowskou, pořad pro děti Štístko a Poupěnka nebo kapelu Black Band známou z televize Šlágr. Vstupenky na přeložené pořady zůstávají v platnosti, jejich nové termíny jsou uvedeny na našich webových stránkách nebo programových materiálech,“ uvedl jednatel Zábřežské kulturní Zdeněk David.

Kromě toho lze již nyní zakoupit buď online, nebo na prodejních místech Zábřežské kulturní vstupenky na další pořady – mj. na koncert skupiny Rybičky 48, recitály Lucie Bílé nebo sólistky opery Národního divadla Kateřiny Kněžíkové Plachetkové, taneční odpoledne se skupinou Progres nebo cestovatelské diashow Jiřího Kolbaby o Norsku. „Před pár dny jsme zahájili prodej vstupenek na další zajímavé pořady, například na tradiční vánoční koncert, tentokrát v podání Orchestru Karla Vlacha, který bude svým pojetím navazovat na legendární koncerty Orchestru Václava Hybše. Jako hlavní host letošního prosincového koncertu se představí královna české muzikálové scény Leona Machálková,“ informoval David.

V nabídce kulturního domu se nově objevil také komponovaný pořad světově uznávaného fotografa, profesora Jindřicha Štreita, který přijede vyprávět příběhy svých fotografií 24. září do kina Retro.

Poslední zářijový den se mohou příznivci dobrého divadla těšit na skvostnou situační komedii Veselé velikonoce známou především díky filmovému zpracování s Jean-Paul Belmondem, v níž exceluje Martin Hofmann. „Zcela unikátní možnost setkat se s dalšími zajímavými osobnostmi budou mít naši návštěvníci 5. října, kdy do kulturního domu přijedou besedovat Marek Orko Vácha a Zbigniew Czendlik, a to i o tématech, která mohou znít z úst římskokatolických kněží provokativně či kontroverzně,“ uzavřel přehled žhavých novinek připravených Zábřežskou kulturní Zdeněk David.

Autor: red., Z. David, zdroj foto: z.k.

Fotogalerie

Zbigniew Czendlik a Marek Orko Vácha    zdroj foto: z.k.

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Burgenland 2020 II

Burgenland 2020 II

Fotek: 41
Přidáno: 04.08.2020

Burgenland 2020 I

Burgenland 2020 I

Fotek: 43
Přidáno: 04.08.2020

Den s Horskou službou

Den s Horskou službou

Fotek: 34
Přidáno: 20.07.2020

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.