Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Středa 26. února 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Na plnou verzi „Sítě“ pouze s občankou

25.02.2020 - Na plnou verzi „Sítě“ pouze s občankou - Upozorňuje...

Počasí

26.02.2020 - Středa

Teplota: 6 / 2 - prehanky-Sníh

27.02.2020 - Čtvrtek

Teplota: 4 / 1 - prehanky-Sníh

Zde je místo pro Vaši reklamu

Získají si populární youtubeři šumperské publikum?

09. září 2017 - 22:29

Zpět na seznam článků

Přijďte se osobně přesvědčit do Domu kultury 1. října

Získají si populární youtubeři šumperské publikum?

ilustrační snímek zdroj foto: archiv

Produkce šumperského  kulturáku ráda plní přání mladých návštěvníků akcí, tak na neděli 1. října pro ně v Domě kultury Šumperk připravujeme speciální YOUSHOW, která je založená na interakci mezi vystupujícími a diváky. Jejím cílem je stále posouvat hranice tohoto nového fenoménu zábavnou formou. Pozvání přijali přední čeští youtubeři DenisTV, Fimlar, Benatar a zpěvačka Naty.

ilustrační snímek zdroj foto: archiv

DenisTV zdroj foto: DKDenisTV umí něco, o čem jiní jen sní. Jediným videem na internetu totiž dokáže oslovit statisíce lidí. Navíc je mezi dvaceti „nej“ youtubery u nás a na Slovensku. Je oblíbený u chlapců i dívek, ale u něžného pohlaví to však přece jen vyhrává o něco více. Mezi jeho nejznámější série patří Bravo poradna, ale velmi oblíbené jsou i jeho zajímavé vlogy.

Fimlar zdroj foto: DKFimlar se kromě působení na YouTube zabývá moderováním a spoustou dalších věcí, neustále zůstává věrný své tvorbě a patří k nejproduktivnějším tvůrcům u nás. Je Let's Player Minecraftu a rád si zahraje i jiné videohry. Hojně se pohybuje na youtuberských táborech i dalších akcích, spolupracoval také s herním pořadem RE-PLAY. Je známý tím, že svoje fanoušky miluje a velmi si jich váží, což funguje oboustranně.

naty-hrychovaBenatar patří mezi novější a nadějné tváře československé scény. Velmi rychle si našel cestu do srdcí širší youtube veřejnosti a to jak ostatních tvůrců, tak i jeho odběratelů. Díky svým nevybíravým reakčním videím, ve kterých vtipně glosuje nepříliš povedená dílka známějších youtuberů, si už dokázal vybudovat slušnou základnu fanoušků.

Kromě představených youtuberů si produkce na šumperskou akci nakonec pozvala ještě navíc dalšího hosta, který se postará o hudební vystoupení. „Není jím nikdo jiný, než mladá talentovaná zpěvačka Naty Hrychová, která se stala novým populárním objevem na české scéně. Samozřejmě se můžete těšit i na autogramiádu všech čtyř mladých youtuberů,“ říká s úsměvem produkční domu kultury Michaela Horáková.

Na YOUSHOW se můžete těšit v neděli 1. října od půl čtvrté odpoled ve velkém sále Domu kultury Šumperk. Vstupné v předprodeji je 150 korun, v den akce lístky zakoupíte za 190 korun.

On-line rezervace vstupenek ZDE.

Autor: red., M. Horáková, zdroj foto: DK

Fotogalerie

ilustrační snímek           zdroj foto: archiv

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.