Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Neděle 24. března 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Modernizace přerovského muzea vyšla na dvaapadesát miliónů korun.

24.03.2019 - Modernizace přerovského muzea vyšla na dvaapadesát...

Počasí

Počasí se nepodařilo načíst.

Zde je místo pro Vaši reklamu

Zlatá neděle v Zábřehu

15. prosince 2015 - 05:52

Zpět na seznam článků

Přinese vánoční jarmark i zimní kino

Vůně svařáku, punče a dalších pamlsků provoní zábřežské Masarykovo náměstí v neděli 20. prosince. Již tradiční akce letos nabídne nejen tvůrčí dílnu pro děti, které si budou moci vyrobit svou postavičku do papírového betlému, ale i další novinky. Atrakcemi, které jistě vzbudí pozornost, budou dřevěná zvonička, pohádkový kolotoč pro děti nebo nově nasvětlený vánoční strom před zámkem.

Připravena je i absolutní zábřežská novinka – zimní kino, na které se mohou těšit nejen děti. „Věříme, že letošní vánoční jarmark, který připravujeme na zlatou neděli, se opět stane časem pro pohodu, dobrou zábavu a setkávání přátel,“ uvedl za pořadatele Zdeněk David.

pozvánka zdroj:z.k.

Prostranství před zámkem obsadí nejen trhovci, kteří nabídnou jednu z posledních příležitostí k nákupu drobností pod vánoční stromeček, ale i hudebníci. Ve vánočně laděném hudebním programu, který odstartuje po poledni, postupně vystoupí dechový kvintet ZUŠ, zábřežští trubači, folková skupina Addams Family a nakonec rocková kapela Herrgott – i ta však zahraje vánoční melodie v rockovém kabátu.

Zimní kino se spustí v zábřežské premiéře po 16. hodině. „Děti i dospělé jistě potěší rodinný animovaný film Ledové království natočený podle pohádky H. Ch. Andersena. Pro návštěvníky budou připraveny lavice, kdo si však přiveze vlastní sáňky, bude mít místo k sezení jisté,“ doporučil David.

Jarmark má oficiální začátek v 9 hodin ráno a potrvá až do 19 hodin. Vstup na odpolední kulturní program – včetně zimního kina – je volný.

Autor: red.,z.k.

Fotogalerie

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.