Pátek 05. prosince 2025 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Zemřelým, kteří učí živé

05.12.2025 - Zemřelým, kteří učí živé - Olomoucká lékařská...

Počasí

05.12.2025 - Pátek

Teplota: 8 / 6 - obcasny-Déšť

06.12.2025 - Sobota

Teplota: 6 / 4 - Zataženo

Zloděj se vloupal do areálu ve Vikýřovicích

13. listopadu 2019 - 13:03

Zpět na seznam článků

Odnesl si i obsah příručního trezoru

Zloděj se vloupal do areálu ve Vikýřovicích

ilustrační snímek zdroj foto: archiv

Škodu přes půl milionu korun způsobil neznámý pachatel ve Vikýřovicích.

V pátek 8. listopadu se v brzkých ranních hodinách vloupal do soukromého areálu. „Pomocí žebříku se dostal do prvního patra budovy a vypáčil okno kanceláře. Kancelář prohledal a odcizil zlatý řetízek,“ uvedla tisková mluvčí policie Olomouckého kraje Tereza Neubauerová.

Postupně navštívil i další kanceláře, ze kterých odcizil uloženou finanční hotovost. Pachatel zamířil také do technické místnosti. „Zde poničil techniku potřebnou pro chod a zabezpečení firmy,“ informovala mluvčí.

V přízemí se pak zloději podařilo vloupat do příručního trezoru. „Odcizit další finanční hotovost. Protože si pachatel nepočínal nijak opatrně, způsobil škodu poškozením za 250 tisíc korun“ upřesnila Tereza Neubauerová.

Autor: red., pis

Fotogalerie

ilustrační snímek                              zdroj foto: archiv

Další články z rubriky

Mikuláš na Transfúzce v Šumperku

Mikuláš na Transfúzce v Šumperku

Andělé darovali krev a plazmu

Olomoucký kraj podpoří dobrovolné hasiče

Olomoucký kraj podpoří dobrovolné hasiče

Nová technika, řidičské oprávnění i kurzy bezpečné jízdy

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.