Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pondělí 02. března 2026 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Blízcí – silný příběh o rodině

01.03.2026 - Blízcí – silný příběh o rodině - LiStOVáNí v...

Počasí

02.03.2026 - Pondělí

Teplota: 12 / 2 - SkoroJasno

03.03.2026 - Úterý

Teplota: 14 / 1 - Jasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Zloděj se vloupal do garáží na Šumpersku

07. září 2020 - 11:13

Zpět na seznam článků

Způsobil škodu za 15 tisíc korun

Zloděj se vloupal do garáží na Šumpersku

ilustrační snímek zdroj foto: archiv

Jak zábřežští, tak šumperští policisté přijali o víkendu oznámení o vloupání do garáže.

V prvním případě se jednalo o garáž v ulici U Mýta v Postřelmově. „Pachatel po poškození zámku elektrických garážových vrat odcizil výbavu na stanování. Poškozené majitelce způsobil škodu za bezmála sedm tisíc korun,“ uvedla tisková mluvčí policie Olomouckého kraje Jiřina Vybíhalová.

V noci ze soboty na neděli 6. září zavítal nezvaný host také na pozemek rodinného domu v Rohli. Odtamtud zamířil ke garáži. „Po odstranění visacího zámku odnesl motorovou pilu značky Husqvarna v hodnotě za osm tisíc korun.“ Informovala mluvčí, která upřesnila: „Věc šetříme pro podezření ze spáchání trestního činu krádeže a porušování domovní svobody.“

Autor: red., pis. - J. Vybíhalová

Fotogalerie

ilustrační snímek                              zdroj foto: archiv

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.