Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Čtvrtek 16. října 2025 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

HOKEJ: Šumperk vs Uherský Brod 8:1

15.10.2025 - HOKEJ: Šumperk vs Uherský Brod 8:1 - Reportáž ze zápasu

Počasí

16.10.2025 - Čtvrtek

Teplota: 11 / 2 - Oblačno

17.10.2025 - Pátek

Teplota: 12 / 5 - PoloJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Zloděj v Olomouci okradl řidičku

10. února 2013 - 12:56

Zpět na seznam článků

Krádeží kabelky způsobil škodu 11,5 tisíce korun

Zloděj v Olomouci okradl řidičku

ilustrační snímek zdroj foto:sumpersko.net

V sobotu 9. února krátce před 18 hodinou na parkovišti u OD na ulici Foerstrova v Olomouci se neznámý muž, sportovní postavy, výšky 170 - 180 cm, oblečen do tmavých kalhot a černé bundy do pasu zmocnil kabelky sedmapadesátileté ženy.

„Ve chvíli, kdy žena seděla za volantem vozidla Škoda Fabia a zasouvala klíče do spínací skříňky, otevřel pravé zadní dveře a ze zadního sedadla si přisvojil dámskou kabelku, černé barvy, s peněženkou, finanční hotovosti, platební kartou, osobními doklady, mobilním telefonem, dámskými brýlemi, zavíracím nožem a třemi flashdisky,“ uvedla tisková mluvčí policie Olomouckého kraje Marie Štrbáková.

Pachatel utekl směrem k ulici Skřivánčí. Ženě způsobil škodu ve výši 11,5 tisíce korun. Policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu Krádeže.  

 

Autor: red.,M.Štrbáková

Fotogalerie

ilustrační snímek         zdroj foto:sumpersko.net

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.