Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Čtvrtek 16. října 2025 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

HOKEJ: Šumperk vs Uherský Brod 8:1

15.10.2025 - HOKEJ: Šumperk vs Uherský Brod 8:1 - Reportáž ze zápasu

Počasí

16.10.2025 - Čtvrtek

Teplota: 11 / 2 - Oblačno

17.10.2025 - Pátek

Teplota: 12 / 5 - PoloJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Zloděj z ukradené karty provedl přes šedesát plateb za dva dny

21. ledna 2018 - 10:50

Zpět na seznam článků

Policie radí, jak bezpečně zacházet s platební kartou

Zloděj z ukradené karty provedl přes šedesát plateb za dva dny

ilustrační snímek zdroj foto: archiv

O více jak sto tisíc korun přišel jednapadesátiletý muž z Jeseníku po ztrátě své platební karty.

Tu vytratil někdy v pátek 12. ledna na neznámém místě v Jeseníku. „Pachatel si ji nálezem přisvojil. Během dvou dnů uskutečnil více jak šedesát neoprávněných plateb na zahraniční účty různých prodejců v hodnotě větší jak sto tisíc korun,“ uvedla tisková mluvčí policie Olomouckého kraje Tereza Neubauerová.

Policisté případ šetří pro podezření ze spáchání přečinu neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.

doporučení PČR

 
 

Autor: red., pis

Fotogalerie

ilustrační snímek                      zdroj foto: archiv

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.