Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pondělí 14. října 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Radka Fišarová, Anna Lukášková & Litera

14.10.2019 - Radka Fišarová, Anna Lukášková & Litera - Benefiční...

Počasí

14.10.2019 - Pondělí

Teplota: 19 / 12 - Oblačno

15.10.2019 - Úterý

Teplota: 21 / 14 - PoloJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Zloděje z olomouckého parkoviště zadržela dálniční policie u 9 křížů

11. září 2015 - 11:01

Zpět na seznam článků

Za necelé tři hodiny od krádeže

Zloděje z olomouckého parkoviště zadržela dálniční policie u 9 křížů

ilustrační snímek zdroj foto:archiv

Tři chmatáci si pouze krátce užili ukradené věci. Během necelých tří hodin byli dopadeni policií. Nyní jsou podezřelí ze spáchání přečinů krádež a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. V případě odsouzení jim hrozí až dva roky ve vězení.

Ve čtvrtek krátce po 11 hodině přijali policisté prostřednictvím linky 158 oznámení o krádeži kabelky z nezajištěného vozidla. „Osmašedesátiletá žena měla vozidlo odstavené na parkovišti u velkoobchodu na ulici Olomoucká v obci Velká Bystřice. V nestřeženém okamžiku ji neznámý pachatel odcizil z předního sedadla vozidla značky Golf Variant kabelku s penězi, mobilním telefonem, brýlemi, peněženkou, platební kartou a osobními doklady,“ uvedl tiskový mluvčí policie Olomouckého kraje Josef Bednařík.

Okradená zákaznice si všimla, že pachatel nasedá do přijíždějícího vozidla a odjíždí neznámo kam. „Informace k jeho popisu předala policistům, kteří ihned zahájili pátrání po podezřelém vozidle,“ upřesnil mluvčí.

Kolem půl druhé odpoledne bylo vozidlo vypátráno hlídkou dálniční policie Domašov, včetně jeho tříčlenné posádky, na odpočívadle u 9 křížů. „Tři muži z Ostravy ve věku 21, 18 a 37 let byli zadrženi a eskortování do policejních cel v Olomouci. Při osobní prohlídce byl u pachatelů nalezen odcizený mobilní telefon a finanční hotovost,“ informoval Josef Bednařík, který upřesnil. „Později policisté také zjistili, že za pomocí odcizené platební karty stihli vybrat z účtu majitelky 25 tisíc korun.“

Celková škoda však dosáhla téměř 36 tisíc korun.

Autor: red., pis

Fotogalerie

ilustrační snímek               zdroj foto:archiv

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.