Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Středa 29. května 2024 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Sportovní hry seniorů

29.05.2024 - Sportovní hry seniorů - Konal se již devátý ročník

Počasí

29.05.2024 - Středa

Teplota: 20 / 13 - Oblačno

30.05.2024 - Čtvrtek

Teplota: 20 / 11 - obcasny-Déšť

Zde je místo pro Vaši reklamu

Znáte někoho, kdo pomáhá srdcem?

08. dubna 2024 - 16:33

Zpět na seznam článků

Nominujte ho do krajské ankety

Znáte někoho, kdo pomáhá srdcem?

ilustrační snímek zdroj: archiv OLK

Hledají se všichni, kteří mají srdce na pravém místě a pomáhají druhým. Hejtmanství vyhlásilo anketu Ceny Olomouckého kraje pro lidi se srdcem na dlani.

Nominace můžete zasílat do konce května. „Chceme touto cestou poděkovat lidem za přínos v oblasti práce pro další znevýhodněné osoby a ocenit i další subjekty, které v sociální oblasti působí. A protože samozřejmě nemůžeme znát všechny skvělé pracovníky, budeme rádi za nominace od veřejnosti,“ řekl Ivo Slavotínek, náměstek hejtmana pro sociální oblast.

Cena se uděluje v celkem devíti kategoriích. Ocenění si tak převezme poskytovatel sociální služby, sociální pracovník, pracovník přímé péče, pedagogický pracovník, manželský nebo rodinný poradce, pracovník veřejné správy, provozní zaměstnanec, neformální pečující, člověk, který vyvinul zajímavou inovaci nebo filantrop.

Nově můžete také ocenit sociálního pracovníka ve zdravotnictví, školství či ve vězeňské službě. „Letos podruhé je v anketě také Cena Milana Langera, bývalého předsedy Národní rady osob se zdravotním postižením Olomouckého kraje, zakladatele Spolku Trend vozíčkářů Olomouc a projektu Bezbariérová Olomouc. V této kategorii budou oceňováni ti, kteří se věnovali nebo věnují vyrovnávání příležitostí pro osoby se zdravotním postižením,“ dodal náměstek Slavotínek.

Desátou kategorií je cena veřejnosti. Ta se uděluje na základě výsledku hlasování veřejnosti pro některého z nominovaných ve výše uvedených kategoriích. Hlasovat bude možné od 15. června do 15. srpna. Slavnostní předání cen se uskuteční začátkem října v rámci Týdne sociálních služeb.

Nominační formulář, pravidla a všechny ostatní informace jsou uvedeny na webu kraje.

Autor: red., A. Minxová, zdroj foto: OLK

Fotogalerie

ilustrační snímek              zdroj: archiv OLK

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

VESELENÍ šumperské školky

VESELENÍ šumperské školky

Fotek: 93
Přidáno: 24.05.2024

Gastro festival Jídlo na ulici

Gastro festival Jídlo na ulici

Fotek: 65
Přidáno: 18.05.2024

Zábřeh - historická vozidla 2024

Zábřeh - historická vozidla 2024

Fotek: 109
Přidáno: 11.05.2024

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.