Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Čtvrtek 25. února 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Zubní víla ve FN Olomouc má čtyřnohého pomocníka

24.02.2021 - Zubní víla ve FN Olomouc má čtyřnohého pomocníka -...

Počasí

25.02.2021 - Čtvrtek

Teplota: 12 / 3 - SkoroJasno

26.02.2021 - Pátek

Teplota: 9 / 2 - Mlha

Zde je místo pro Vaši reklamu

Znovuotevření šumperského Aquacentra

03. prosince 2020 - 12:37

Zpět na seznam článků

Ve čtvrtek otevírá wellness, v pondělí bazén

Znovuotevření šumperského Aquacentra

Aquacentrum foto:M. Jeřábek - sumpersko.net

Na znovuotevření se po uvolnění vládních opatření připravuje i nedávno zrekonstruované Aquacentrum v Šumperku. Ve čtvrtek 3. prosince budou moci návštěvníci do saunového světa, od pondělí 7. prosince si zaplavou v bazénu.

Podle aktuálního nařízení Vlády ČR pro 3. stupeň PES je kapacita saunového světa omezena na šestnáct osob, zároveň musí zůstat uzavřená parní a aroma sauna. Provozní doba wellness je každý den kromě pondělí od čtrnácti do jednadvaceti hodin. Ve čtvrtek jsou sauny vyhrazeny pouze ženám, v pátek mužům, v ostatní dny je provoz společný. „Z technických důvodů není možné si saunový svět zarezervovat, doporučujeme zájemcům, aby sledovali na našich webových stránkách obsazenost, informovat se mohou během provozní doby na telefonním čísle 583 550 473,“ upozornil vedoucí provozu Aquacentra Milan Jurčíček.

Aquacentrum foto:M. Jeřábek - sumpersko.net

Od pondělí 7. prosince se otevírá i krytý bazén. Do jeho prostor bude moci vstoupit ve stejnou dobu maximálně 73 osob. „I zde jsme museli přikročit k omezením. Mimo provoz zůstane parní ohřívárna, do tobogánu budou moci návštěvníci od pondělí do pátku od deseti hodin,“ uvedl Milan Jurčíček. „Vzhledem k omezené kapacitě doporučuji sledovat obsazenost bazénu, zájemci se mohou také informovat na telefonním čísle 583 550 470,“ doplnil Milan Jurčíček, který upřesnil, že návštěvníci Aquacentra mohou nechat roušky v šatně, v saunovém světě ani v bazénu je nemusí mít.

Aquacentrum foto:M. Jeřábek - sumpersko.net

Vedoucí provozu ujistil, že celý areál Aquacentra bude pravidelně podrobován sanitaci. „Dvouhodinová sanitace bude probíhat každý den, vždy od osmi do deseti hodin, kritická místa, jako jsou například toalety a sprchy budeme ošetřovat průběžně po celý den. Budeme dělat všechno pro to, abychom zajistili bezpečnost návštěvníků,“ ujistil vedoucí provozu, který upozornil, že se změnila provozní doba bazénu.

provozní doba prosinec zdroj: mus

Autor: red., S.Singerová - mus, foto - archiv sumpersko.net - M. Jeřábek

Fotogalerie

Aquacentrum              foto:M. Jeřábek - sumpersko.net

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Jeseníky

Jeseníky

Fotek: 28
Přidáno: 06.01.2021

Přestupní terminál Šumperk

Přestupní terminál Šumperk

Fotek: 21
Přidáno: 16.11.2020

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.