Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Sobota 15. června 2024 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Zábřežské úsměvy Pavla Taussiga

14.06.2024 - Zábřežské úsměvy Pavla Taussiga - Pozvánka

Počasí

15.06.2024 - Sobota

Teplota: 25 / 12 - PoloJasno

16.06.2024 - Neděle

Teplota: 22 / 15 - obcasny-Déšť

Zde je místo pro Vaši reklamu

Zrušené utkání DIETOS

15. dubna 2023 - 09:19

Zpět na seznam článků

Informace pro návštěvníky

Zrušené utkání DIETOS

Stejně jako před sedmi lety, tak i tentokrát ukázalo počasí Dietos odvrácenou tvář a notně přispělo k tomu, že jejich premiéra v sezóně 2023 se o jeden týden odkládá. Do nového ročníku vstoupí zápasem v Teplicích příští víkend.

Plánované utkání s Tábor Foxes bylo odloženo na nový termín, kterým bude sváteční den 1. května a výkop s ohledem na soupeře, který to do Šumperka nemá nejblíže, byl určen na 13.00 hodin. ,,Bohužel, výrazné dešťové srážky z posledních dvou dnů nám nedovolily, aby došlo k odehrání utkání na hlavním travnatém hřišti Tyršova stadionu. Posledních několik hodin jsme byli v úzkém kontaktu s naším protivníkem a Českou asociací, abychom rozhodli, jaká bude další budoucnost tohoto střetnutí, ‘‘ nastiňuje události posledních dní tiskový mluvčí klubu Milan Kolařík.

Ten nezapomněl ocenit spolupráci soupeře a jeho pozitivní přístup k celé záležitosti. ,,Zcela bez okolků musím říci, že je to pro nás krajně nepříjemné řešení, ale nedalo se jinak. Přístupu Tábora si ceníme a plně chápeme, že to pro ně není komfortní. Ostatně stejně tak je to i u nás, protože naším cílem bylo utkání odehrát. Ovšem musíme respektovat pravidla pronajímatele hřiště na Tyršově stadionu a brát také ohled na ostatní celky, které hlavní hřiště využívají. Není pochyb, že hrací plocha by dostala přeci jen zabrat.‘‘

Ten vzhlíží k novému termínu s pozitivním přístupem a vírou v lepší podmínky: ,,Jsem přesvědčen, že to zlé jsme si v tomto případě již vybrali a v květnu už to bude trošku jiná písnička. Doufám v zachování přízně fanoušků a na všem negativním je potřeba vidět také to pozitivní. Tím je fakt, že nový termín může třeba mnohým vyhovovat daleko více a představa o naplnění svátečního dne v přítomnosti amerického fotbalu pro ně bude atraktivní a zajímavá,‘‘ dodává na závěr Kolařík.

Autor: red., Milan Kolařík

Fotogalerie

Související články

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

VESELENÍ šumperské školky

VESELENÍ šumperské školky

Fotek: 93
Přidáno: 24.05.2024

Gastro festival Jídlo na ulici

Gastro festival Jídlo na ulici

Fotek: 65
Přidáno: 18.05.2024

Zábřeh - historická vozidla 2024

Zábřeh - historická vozidla 2024

Fotek: 109
Přidáno: 11.05.2024

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.