FOTBAL:FK SAN-JV Šumperk vs FC Brumov 1:1

03. června 2014 - 08:30

Další zápas bez výhry

FK SAN-JV Šumperk vs FC Brumov foto:sumpersko.net

V neděli 1.června se na šumperském trávníku Tyršová stadionu uskutečnilo další divizní kolo fotbalového zápasu mezi SAN-JV Šumperk a celkem z Brumova. Hosté se toho času pohybovali v horních patrech tabulky na rozdíl od domácích, kteří tabulku průběžného pořadí uzavírali. Pro hosty to bylo povinností odvézt si ze Šumperka tři body, naopak Šumperk mohl jen překvapit a udržet naději na pobyt v divizní soutěži.

FK SAN-JV Šumperk vs FC Brumov

První minuty zápasu nenasvědčovaly tomu, je mezi mužstvy až takový propastný bodový rozdíl. Hrálo se převážně na polovině hřiště a obě mužstva dodržovala přísnou defenzívu. Brumov si postupně vytvářel slabý tlak, ale přihrávky do velkého vápna a jejich následné zakončení bylo zjevně nepřesné. Šumperáci spoléhali na rychlé brejky, ale jejich přesnost byla mizerná.

Fotogalerie I

Pak přišla 32“ zápasu, kdy Brumov rozehrál na pravou stranu hřiště, útočník obešel dva bránící hráče a pohodlně nacentroval na levou stranu do malého vápna, kde byl připravený Pepa Bartozel, který tvrdou střelou na střed branky prostřelil Kriezla, který neměl žádnou šanci, 0:1.

Asi za pět minut domácí ze sporadického útoku se dostali až do malého vápna, kde Jiří Kobylík propásl tutovku, nastřelil nohy brankaře Urbánka. Do konce prvního poločasu již další branka nepadla. Domácímu mužstvu scházela přesnost a zejména agresivita a chuť dát branku. V době, kdy nemají co ztratit, měli riskovat a více tlačit na svého soupeře, který na šumperské trávě nebyl zrovna v nejlepší kondici a rozhodně byl hratelný.

Fotogalerie II

Ve druhém poločasu soupeř trochu přidal na plynu, ale opět mu scházela přesnost a rozhodnost ve vápně. I přes opakované šance další branku nevstřelil. Naopak šumperský Kobylík napravil chybu z prvního poločasu a po nahrávce Chlebka srovnal na 1:1. Mužstva se rozešla smírně, ale pro oba celky byl výsledek zklamáním.

Autor: sol.,foto:sumpersko.net

FK SAN-JV Šumperk vs FC Brumov   foto:sumpersko.net