fitnesskotelna
Rakousko
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pondělí 06. července 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Jak jezdí nejen motorkáři přes Červenohorské sedlo

05.07.2020 - Jak jezdí nejen motorkáři přes Červenohorské sedlo -...

Počasí

06.07.2020 - Pondělí

Teplota: 23 / 16 - Oblačno

07.07.2020 - Úterý

Teplota: 19 / 12 - PoloJasno

fitnesskotelna

Běžet závod na letišti nebo v pivovaru?

24. června 2020 - 13:14

Zpět na seznam článků

To je s RunCzech možné!

Běžet závod na letišti nebo v pivovaru?

ilustrační snímek zdroj foto: RunCzech

RunCzech přidává do svého letního kalendáře další dva originální závody. Registrace na Runway Run Karlovy Vary a České Budějovice jsou již několik dní otevřené, nyní přibyl Runway Run Praha a Pivovarský běh s Birellem. Díky tomu máte nyní možnost zaběhnout si závod na letištní ploše a v areálu plzeňského pivovaru.

O víkendu 18. - 19. července se uskuteční Runway Run Praha na Letišti Václava Havla. Akce, která se již nebude opakovat. Místo, které je běžně vyhrazeno letadlům, se nyní otevírá běžcům! Vyzvedněte si číslo na check-inu, projděte bezpečnostní kontrolou a nechte se autobusem dopravit na hlavní Runway. Jak rychlé budou vaše motory neovlivníme, ale zaručeně všem připravíme jedinečný zážitek!

V sobotu večer odstartuje v jednadvacet hodin Sunset Run na 5 kilometrů. Neděli pak odstartují ranní ptáčata pětikilometrovým Breakfast Run, který zahájí běžecký den o půl deváté ráno. Vyžití zde čeká i celé rodiny. V 10 a v 17.30 hodin se na start tříkilometrového dm Family Run postaví celé rodiny s dětmi a aktivními prarodiči. Účastníci večerní a ranní pětky se mohou těšit na medaili v cíli, na kratší závody je pro účastníky připravený dárek.

ilustrační snímek zdroj foto: RunCzech

Letiště Praha si u Terminálu 3 pro letošní léto připravilo Runway park. Místo, kde budou vystavená letadla, letištní technika, možnost občerstvit se a užít si spoustu další zábavy! Všichni závodníci mají se startovním číslem vstup do Runway parku zdarma.

V sobotu 1. srpna potěší RunCzech běžce, kteří si rádi pro osvěžení dopřejí zlatavý mok. Probíhat se bude areálem plzeňského pivovaru, včetně historického sklepení, kde se dodnes vyrábí pivo tradiční metodou jako za dob prvního sládka.

Milovníky historie zaujme model pivovaru z konce 19. století a varna z 30. let minulého století. Pivovarský běh s Birellem odstartuje v 9:00 Ranním během, který bude mít něco přes 5 kilometrů. Pokračovat bude Bambini Run, závodem pro děti od 2 do 8 let a dm rodinným během. Ten se bude opakovat znovu v 17 hodin, aby se mohli zúčastnit i ti, kdo mají přes den už jiný program. Následovat budou další dva závody na 5,5 kilometru a to v 18:15 a 19:30. Závodníci se můžou v cíli těšit na medaile a osvěžující Birell. V rámci doprovodného programu po závodě dostanou navíc dospělí běžci pivo, které se vařilo právě v místech, kterými probíhali.

Registrace na oba závody jsou již otevřené!

Autor: red., Diana Rybachenko - RunCzech, zdroj foto: RunCzech

Fotogalerie

ilustrační snímek               zdroj foto: RunCzech

Další články z rubriky

Zrušení pražských závodů RunCzech 2020

Zrušení pražských závodů RunCzech 2020

Osobní sdělení předsedy organizačního výboru

Welzlův kvadriatlon v Zábřeze

Welzlův kvadriatlon v Zábřeze

Organizátoři připravují desátý ročník

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.