Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Úterý 20. května 2025 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Muž při koupi karavanu naletěl podvodníkům

20.05.2025 - Muž při koupi karavanu naletěl podvodníkům - Přišel o...

Počasí

20.05.2025 - Úterý

Teplota: 18 / 10 - Oblačno

21.05.2025 - Středa

Teplota: 20 / 8 - PoloJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Divadelní březen v Zábřehu se blíží

04. února 2019 - 22:06

Zpět na seznam článků

Je v plném proudu! Kulturní dům nabízí už v březnu hned tři divadelní kusy

Divadelní březen v Zábřehu se blíží

Divadelní březen v Zábřehu se blíží zdroj foto:z.k.

Představení čtyři sestry, které v Zábřehu odehrají v pondělí 18. února Ivana Chýlková, Anna Šišková, Jana Stryková, Berenika Kohoutová a Roman Štabrňák je již delší dobu beznadějně vyprodané. Zábřežská divadelní sezona je však v plném proudu, a tak kulturní dům nabízí už v březnu hned tři divadelní kusy.

Ve středu 6. března dorazí do zdejšího kulturního domu herci žižkovského Divadla Járy Cimrmana, aby diváky potěšili slavným cimrmanovským detektivním dramatem o vyšetřování kriminálního činu, jenž se odehrál v Orient expresu. Repliky z legendární hry Vražda v salonním coupé byly v 80. letech z velké části použity také ve slavné filmové retrokomedii Rozpuštěný a vypuštěný.

Panské šatna zdroj fto: z.k.

Naopak zcela aktuální téma nabídne dynamická komedie „Úča musí pryč!“, odehrávající se v 5. třídě základní školy, kde se schází rodiče, aby pohnali k odpovědnosti třídní učitelku, která může za problémy jejich dětí. Poněkud hořkou komedii, ve které excelují David Prachař, Igor Chmela, Linda Rybová nebo Petra Špalková, připravil zábřežský kulturák na neděli 17. března.

Úca musi pryc! zdroj foto: z.k.

Zajímavou příležitost nahlédnout, obrazně řečeno, klíčovou dírkou do pánské šatny divadla Ypsilonka se naskytne návštěvníkům improvizačního divadla 28. března.

Herecké legendy Martin Dejdar, Jiří Lábus nebo Pavel Nový budou v Zábřehu hrát, zpívat, improvizovat, nabídnou spontánní atmosféru a také jedinečné propojení herců a publika.

Vražda v salonnim coupe zdroj foto: z.k.

Vstupenky na představení Pánská šatna, stejně jako na všechny předchozí uvedené divadelní tituly, jsou k dispozici v prodejních místech Zábřežské kulturní.

Autor: red., z.k. , zdroj foto: z.k.

Fotogalerie

Divadelní březen v Zábřehu se blíží    zdroj foto:z.k.

Další články z rubriky

Exkluzivní Fotogalerie

Michal Prokop v Šumperku

Michal Prokop v Šumperku

Fotek: 65
Přidáno: 17.05.2025

GASTROFESTIVAL v šumperském parku

GASTROFESTIVAL v šumperském parku

Fotek: 52
Přidáno: 10.05.2025

Šumperský kulturák oslavil 45. narozeniny

Šumperský kulturák oslavil 45. narozeniny

Fotek: 76
Přidáno: 09.05.2025

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.