HÁZENÁ:TJ Šumperk vs TJ Rožnov pod Radhoštěm 32:31

25. listopadu 2014 - 11:51

Muži druhá liga

ilustrační snímek zdroj foto:archiv

V hale Gymnázia Šumperk opět zazněl vítězný pokřik po odehraném mistrovském utkání druhé ligy. Stalo se tak v neděli 23. listopadu. Nepříjemný soupeř z Rožnova p pod Radhoštěm udržoval v prvním poločase vedení vždy o dvě, tři branky, poločas pak skončil vítězstvím hostů o jednu branku.

Ve druhém poločase se zlepšila obrana domácích, oporou byl opět brankář Ošťádal, střelecky se dařilo Šmídovi, což znamenalo otočení skóre v 21 minutě na rozdíl 3 branek ve prospěch domácích.

Hosté se však nevzdávali, pět minut před koncem byl stav 28:28. Dramatický závěr pokračoval stavem 29:28, hosté dvěma góly po sobě 29:30, domácí vyrovnali, hosté upravili na stav 30:31, vyrovnávací gól 1,5 minuty před koncem vstřelil Petrtýl, v  poslední půl minutě vstřelil vítěznou branku nejlepší střelec domácích Šmíd Jan.

TJ Šumperk - TJ Rožnov pod Radhoštěm 32:31 /15:16/

Sestava a branky: Ošťádal Zbyněk, Šmíd Jan 14, Korec Petr 4, Marek Jakub 3, Petrtýl David 3, Hejný Radek 3, Laštůvka Tomáš 2, Mikuláš Marek 1, Drechsler Stanislav 1, Nimmerrichter Přema 1, Kučera Martin,Bártl Michal,

Další utkání čeká šumperský tým v sobotu 29. listopadu ve Vsetíně. Začátek duelu je ve 14,30 hodin.

Autor: red.,J.Krobot

ilustrační snímek               zdroj foto:archiv