Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Sobota 20. dubna 2024 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

V únoru nevyhovělo pět kontrolovaných vzorků pohonných hmot

20.04.2024 - V únoru nevyhovělo pět kontrolovaných vzorků pohonných...

Počasí

20.04.2024 - Sobota

Teplota: 9 / 3 - obcasny-Déšť

21.04.2024 - Neděle

Teplota: 6 / 1 - Zataženo

Zde je místo pro Vaši reklamu

Komedii Život je život přijedou do Zábřehu představit tvůrci filmu

22. května 2015 - 21:40

Zpět na seznam článků

Místo konání rozhodne počasí

Komedii Život je život přijedou do Zábřehu představit tvůrci filmu

Život je život zdroj foto: z.k.

Kino Retro v květnu rozzáří bláznivá česká komedie režiséra Milana Cieslara s názvem Život je život.  Ústřední dvojici ztvární Simona Stašová a Ondřej Vetchý, kteří v rolích manželů řeší milostné a životní eskapády svých tří dcer i své vlastní problémy.

Zábřežská premiéra nového snímku se uskutečnila 22. května, v sobotu 30. května však přijede do kina Retro film uvést spolu s hereckou delegací i režisér Milan Cieslar. „V tuto chvíli máme přislíbenou účast nejen Milana Cieslara, ale také herců Petra Vančury, Barbory Polákové a Sáry Sandeva. Pokud nám to dovolí počasí, beseda s tvůrci filmu se uskuteční podobně jako při loňské návštěvě Miroslava Krobota na zahradě kina. V každém případě bude pro návštěvníky připraveno příjemné občerstvení a těšit se mohou také na postřehovou soutěž,“ láká do kina Retro jeho vedoucí Věra Smrčková.

Milan Cieslar zdroj foto:z.k.

Nejvíce ceněným snímkem režiséra Milana Cieslar je prozatím drama Der Lebensborn – Pramen života natočené v roce 2000 podle předlohy Vladimíra Kőrnera, které kromě jiných cen získalo jednu nominaci na Českého lva za nejlepší scénář. Kőrnerův scénář Cieslar zužitkoval rovněž ve filmu Krev zmizelého natočeného v roce 2005. V posledních letech režíroval například pohádku Dešťová víla, úspěšné filmy Láska je láska, Colette nebo televizní seriál Znamení koně.

Vstupenky na projekci novinky Život je život spojenou se setkáním s tvůrci filmu lze pořídit v prodejních místech Zábřežské kulturní. Akce má začátek v 18 hodin.

Autor: red., z.k.

Fotogalerie

Život je život                   zdroj foto: z.k.

Související články

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.