Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pondělí 22. dubna 2024 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Vladimír Velčovský: Tak dlouho jsem vybíral hlavního trenéra až jsem přebral

22.04.2024 - Vladimír Velčovský: Tak dlouho jsem vybíral hlavního...

Počasí

22.04.2024 - Pondělí

Teplota: 7 / 1 - PoloJasno

23.04.2024 - Úterý

Teplota: 8 / 0 - obcasny-Déšť

Zde je místo pro Vaši reklamu

Na plnou verzi „Sítě“ pouze s občankou

25. února 2020 - 14:44

Zpět na seznam článků

Upozorňuje vedoucí kina Retro

Na plnou verzi „Sítě“ pouze s občankou

V síti zdroj foto: z.k.

Zajít si na filmovou novinku V síti do kina? Narazit by mohly některé děti, kterým ještě nebylo patnáct let, právě těch se totiž týká věkové omezení tohoto filmu.

Do kin vstupují dvě verze filmu V síti: 12+ (Za školou) a 15+. Obě verze jsou velmi rozdílné. Liší se nejen délkou filmů, ale především berou ohled na věk dětí. Verze Za školou, určená pro dvanáctileté a starší, obsahuje scény z „plného“ filmu a je doplněná komentáři a doporučeními hlavním hereček, jak dané situace nejlépe řešit.

Plná verze pak dopadá na diváky s celou naléhavostí a závažností tématu. „V kině Retro budeme u plné verze filmu před vstupem do sálu důsledně kontrolovat věkovou hranici diváků a požadovat doložení věku občanským průkazem. Povinnost zabránit vstupu diváků pod danou věkovou hranicí nám vyplývá ze zákona, a tak při nedoložení věku bohužel nebude divák do sálu kina vpuštěn,” upozornila vedoucí kina Věra Smrčková. „Tvůrci se pro dvě verze rozhodli po důkladné konzultaci s odborníky i po řadě zkušebních projekcí pro mladé diváky a věnovali určení věkové hranice velkou pozornost. Věříme, že rodiče naši důslednost ocení,” uzavřela Smrčková.

Autor: red., z.k., zdroj foto: z.k.

Fotogalerie

V síti                   zdroj foto: z.k.

Související články

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty   |    Nastavení souborů Cookies

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.