Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Úterý 17. září 2019 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Dvě nehody na stejném kilometru dálnice D35

16.09.2019 - Dvě nehody na stejném kilometru dálnice D35 - Neobešly...

Počasí

17.09.2019 - Úterý

Teplota: 17 / 12 - obcasny-Déšť

18.09.2019 - Středa

Teplota: 15 / 8 - PoloJasno

Zde je místo pro Vaši reklamu

„Radečci“… netradiční příběh jedné dvojice

07. října 2015 - 20:23

Zpět na seznam článků

O5 a Radeček vydává album Best of a nový klip Máš mě na svědomí

Skladba Máš mě na svědomí z nového Best Of alba skupiny O5 a Radeček původně vznikla jen jako demonahrávka z garáže, nyní kapela udělala její coververzi v Londýně a k singlu představuje také klip.

O5 a Radeček zdroj foto: L. Blichová

Režie se ujal Martin Linhart, který pomocí netradiční dějové linky vypráví příběh jedné dvojice. Nový videoklip s názvem Máš mě na svědomí v sobě ukrývá několik zajímavých momentů. Jeho netradičně poskládaná dějová linka nutí diváka, aby se na video díval opakovaně a objevoval všechny detaily příběhu, který se v klipu odehrává. „Umístili jsme do klipu několik odkazů na naši historii. Vzhledem k tomu, že jsme loni oslavili 20. výročí existence a letos vydáváme kompilační "bestofku", připravili jsme si pro své fanoušky hru,” vysvětluje Ondřej Polák a dodává: „V klipu mohou objevovat předměty, oblečení nebo vzkazy, které se týkají minulosti kapely.”

O5 a Radeček zdroj foto: L. Blichová

Skupina O5 a Radeček oslovuje veřejnost od roku 1994 a nyní po více než dvaceti letech vydává cédéčko s výběrem největších hitů. Radečci od začátku roku dobývají rádiové žebříčky chytlavým československým duetem Vloupám se a právě tento hit stylově otevírá nové album. Kompilace Best Of O5 a Radeček představuje šestnáct skladeb, které kapela složila v letech 1994 - 2014.  

Autor: red., L. Blichová

Fotogalerie

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.