Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pondělí 20. ledna 2020 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Sportovce Olomouckého kraje vede olympijský medailista

20.01.2020 - Sportovce Olomouckého kraje vede olympijský medailista -...

Počasí

20.01.2020 - Pondělí

Teplota: 3 / -1 - SkoroJasno

21.01.2020 - Úterý

Teplota: -1 / -3 - Mlha

Zde je místo pro Vaši reklamu

„Radečci“… netradiční příběh jedné dvojice

07. října 2015 - 20:23

Zpět na seznam článků

O5 a Radeček vydává album Best of a nový klip Máš mě na svědomí

Skladba Máš mě na svědomí z nového Best Of alba skupiny O5 a Radeček původně vznikla jen jako demonahrávka z garáže, nyní kapela udělala její coververzi v Londýně a k singlu představuje také klip.

O5 a Radeček zdroj foto: L. Blichová

Režie se ujal Martin Linhart, který pomocí netradiční dějové linky vypráví příběh jedné dvojice. Nový videoklip s názvem Máš mě na svědomí v sobě ukrývá několik zajímavých momentů. Jeho netradičně poskládaná dějová linka nutí diváka, aby se na video díval opakovaně a objevoval všechny detaily příběhu, který se v klipu odehrává. „Umístili jsme do klipu několik odkazů na naši historii. Vzhledem k tomu, že jsme loni oslavili 20. výročí existence a letos vydáváme kompilační "bestofku", připravili jsme si pro své fanoušky hru,” vysvětluje Ondřej Polák a dodává: „V klipu mohou objevovat předměty, oblečení nebo vzkazy, které se týkají minulosti kapely.”

O5 a Radeček zdroj foto: L. Blichová

Skupina O5 a Radeček oslovuje veřejnost od roku 1994 a nyní po více než dvaceti letech vydává cédéčko s výběrem největších hitů. Radečci od začátku roku dobývají rádiové žebříčky chytlavým československým duetem Vloupám se a právě tento hit stylově otevírá nové album. Kompilace Best Of O5 a Radeček představuje šestnáct skladeb, které kapela složila v letech 1994 - 2014.  

Autor: red., L. Blichová

Fotogalerie

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.