Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Zde je místo pro Vaši reklamu
Pondělí 17. května 2021 -

Sumpersko.net

Nově přidaný článek

Pevnost poznání ve znamení ochrany přírody

17.05.2021 - Pevnost poznání ve znamení ochrany přírody - Květnová...

Počasí

17.05.2021 - Pondělí

Teplota: 13 / 10 - obcasny-Déšť

18.05.2021 - Úterý

Teplota: 16 / 9 - Oblačno

Zde je místo pro Vaši reklamu

Registrace na ŠumpeRUN jsou spuštěny

01. května 2021 - 17:57

Zpět na seznam článků

Oblíbený závod se uskuteční 12. září

Registrace na ŠumpeRUN jsou spuštěny

ŠumpeRUN 2020 zdroj foto: archiv sumpersko.net - M. Jeřábek

Třetí ročník běžeckého závodu pro širokou veřejnost historickým centrem města s názvem ŠumpeRUN, který se uskuteční v neděli 12. září, zahajuje registrace. Pořadatelé je spustí 1. května prostřednictvím internetových stránek www.sumperun.cz.

Trať dlouhou 3,33 kilometru si závodníci opět zaběhnou třikrát, a zdolají tak celkem deset kilometrů. Součástí budou i štafetové závody tříčlenných týmů a závody dětí. První červnový týden navíc proběhne virtuální podoba závodu.

Po zkušenostech z minulých dvou ročníků se pořadatelé ze Šumperského běžeckého spolku a městského úřadu rozhodli navýšit kapacitu startovního pole na čtyři stovky závodníků, počet štafet zůstává na padesátce. Výše startovného je přitom stejná jako v předchozím roce, tedy tři sta padesát korun za jednotlivce a sedm set korun za štafetu. Účast v závodech dětí bude opět zdarma. „Součástí startovného bude celá paleta služeb, jako měření času čipovou technologií, občerstvení, fotografie a také naditá startovní taška,“ uvádějí pořadatelé.

ŠumpeRUN 2020 zdroj foto: archiv sumpersko.net - M. Jeřábek

V rámci registrace si budou moci zájemci opět objednat funkční tričko v originálním designu závodu nebo také přispět na dobročinnou činnost vybrané neziskové organizace v Šumperku. Která to bude, se lidé dozvědí při registraci, nebo v aktualitách na webu závodu. V případě, že by se kvůli případnému zhoršení epidemické situace závod konat nemohl, bude zaplacené startovné vráceno.

První červnový týden proběhne stejně jako vloni virtuální verze závodu ŠumpeRUN. Půjde opět o co nejrychlejší zaběhnutí tříkolového, nebo jednokolového závodu v jakýkoliv čas od pondělí 31. května do neděle 6. června.

Pravidla a jednoduché podmínky účasti najdou zájemci ZDE

Autor: red., S.Singerová - mus,

Fotogalerie

ŠumpeRUN 2020             zdroj foto: archiv sumpersko.net - M. Jeřábek

Další články z rubriky

 
Podmínky užití   |    Prohlášení o přístupnosti   |    Reklama   |    Kontakty

Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu Sumpersko.net s.r.o. zakázáno.